Norsemen

2016
Norsemen
7,2 3 913
ocen
7,2 10 3913
1 711
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Norsemen
 • wsjk ocenił(a) ten serial na: 8

  Ludzie, przeca to jest komedia - parodia :)
  W dodatku świetna :)
  Śmieszniejsi od niej są tylko ci, którzy tego nie skumali, bo spodziewali się serialu pokroju "Vikings" :D

 • Majka4444 ocenił(a) ten serial na: 9

  wsjk Rewelacyjny pastisz życia Wikingów!
  Do tego te dialogi pełne grzeczności i szacunku dla rozmówcy. Pełna kultura i savoir-vivre ;-)

  Jedna z lepszych komedii jakie widziałam.
  Dla mnie 9!

 • Roy_v_beck ocenił(a) ten serial na: 4

  wsjk Bywało nieźle, ale twórcy zwyczajnie nie podołali. Serial nie sprawdza się jako opowieść, bohaterowie nie są bohaterami, tylko słupami, w które wpisano dialogi i gagi. Arvid to jest taki debil, że to już nie jest śmieszne, lecz irytujące.

  To jest fajny pomysł, ale twórcy bardzo go chcieli rozgrywać na tych bohaterach, zamiast dać nowe czarne charaktery i to wyszło naprawdę słabo.

  Jeszcze pierwszy sezon dawał rady, ale to zaskakujące, jak przy takiej małej ilości odcinków serial tak szybko stał się nie tyle nużący, co nie do wytrzymania.

 • mordarg ocenił(a) ten serial na: 8

  wsjk ja też omijałem to jako perfidną kopię Vikingów póki nie zobaczyłem plakatu z Vikingiem w osranej przez ptaka zbroi . Wtedy mówie no nie : że co ?! i wbiłem obczaić jak tylko dotarło do mnie że to jednak jest komedia i do tego z niemałym budżetem. Oddająca realia tamtych czasów prawie jak Wikingowie od HC , wtedy zacząłem pochłaniać niczym czekający od dawna, już wystygnięty ale ciągle pyszny -wspaniały placek ;D Może nie najlepszy placek świata ale na pewno nie taki obok którego mozna przejść obojętnie. Tego po prostu trzeba spróbować ! Najwyżej nie zasmakuje gdyż humor jest tu w sumie wysublimowany. lecz co masz do stracenia Wikingu ?! :)

 • lecho9 ocenił(a) ten serial na: 10

  wsjk tak jest. przecież to jest zajebiste :D