serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nowa

2010
45m
6,4 3 795
ocen
6,4 10 1 3795
Absolwentka szkoły policyjnej w Szczytnie trafia do wydziału kryminalnego komendy stołecznej. więcej mniej
Nowa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Ada Mielcarz (Justyna Schneider) - główna bohaterka tego serialu, to absolwentka policyjnej szkoły mieszczącej się w Szczytnie. Odbywa staż w jednym z najlepszych wydziałów kryminalnych pod kierownictwem inspektor Pauliny Barskiej (Małgorzata Kożuchowska). Przydzielona zostaje do zespołu komisarza Macieja Wolskiego (Marcin Bosak), któryAda Mielcarz (Justyna Schneider) - główna bohaterka tego serialu, to absolwentka policyjnej szkoły mieszczącej się w Szczytnie. Odbywa staż w jednym z najlepszych wydziałów kryminalnych pod kierownictwem inspektor Pauliny Barskiej (Małgorzata Kożuchowska). Przydzielona zostaje do zespołu komisarza Macieja Wolskiego (Marcin Bosak), który uważa, że domeną mężczyzn jest praca w policji i dlatego nie akceptuje nowej koleżanki. która musi udowodnić że nadaje się do pracy w policji. To osoba nieśmiała i wrażliwa, ale te cechy osobowości potrafi ukryć pod maską osoby hardej i upartej. Przystojny Maciej - partner Ady z pracy, to mężczyzna stanowczy, ale także szczęściarz, któremu w życiu wiele przyszło zbyt łatwo Podczas wykonywania swojej pracy Wolski nie kieruje się uczuciami, często też nie potrafi rozgraniczyć życia prywatnego od zawodowego. Pani inspektor Paulina Barska nie boi się wyzwań ani podejmowania trudnych decyzji. Jest inteligentną i bardzo atrakcyjną kobietą.W odkrywaniu tajemnic zbrodni, oszustw oraz porwań Adzie i Maciejowi pomagaj także komisarz Radwan (Szymon Bobrowski). Czy wrażliwa Ada, niedoświadczona policjantka, poradzi sobie u boku stanowczego partnera? Czy Maciej będzie ja wspierał w działaniach, czy może zechce jak najszybciej wyeliminować nową koleżankę z gry?

studio
Aktiv Media (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
tytuł oryg.
Nowa
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serial zamiast klimatu i realizmu poszedł w stronę "atrakcyjnych" aktorów i pseudo policyjnej pracy, gdzie autor scenariusza za punkt honoru postawił pokazanie świata policjantów oczami nowo przyjętej stażystki.
Wszystko dałoby się jakoś przełknąć, gdyby nie fakt takich rodzynków jak tekst "dobra robota" do...

Strasznie polubiłam Nową od samego początku. Ten serial miał ogromny potencjał i jestem zawiedziona, że tvp nie kontynuowało go.

Od dziś powtórki na TVP Seriale

Czy ktoś kojarzy/pamięta, w którym odcinku wystąpił gościnnie Janusz Chabior? ;)

Dobry serial

ocenił(a) serial na 9

Nawet Kożuchowska była w porządku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones