PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793554}

Nowe legendy o Małpim Królu

The New Legends of Monkey
5,8 732
oceny
5,8 10 1 732
Nowe legendy o Małpim Królu
powrót do forum serialu Nowe legendy o Małpim Królu

mocne 5/10

ocenił(a) serial na 5

Lepsze Power Rangers, do kotleta

ocenił(a) serial na 6
Mcdr1ve

Jakie Power Rangers? Toż to kontynuator tradycji telewizyjnego heroic fantasy, takiego jak Xena czy Miecz prawdy. Nie ma nawet zmian w fabule, dosyć przestarzały tytuł, ale fajny.

Mimo że postać Małpiego króla ogólnie z azjatyckiej tradycji się wywodzi, to w sumie tu mamy całkowicie amerykańską produkcję. Dlatego temu blisko do Herculesa, tylko realizacja nieco lepsza.

Jest kiczowato, jest dość prymitywnie, ale... w sumie to fajne. Duży plus, że odcinki po pół godziny trwają, to nie ma czasu się znudzić. Do tego akcja faktycznie płynie warto, nie ma tylko gadanin i ogólnie to bardzo bezpieczny tytuł, lekki, no i w sumie warty uwagi.

Ode mnie nawet 7/10

ocenił(a) serial na 5
Roy_v_beck

Zgadzam się.

Roy_v_beck

Cóż niestety ja oceniłem na dwójkę ;) - Jest kiczowato i prymitywnie i to jednak uważam nie jest plusem serialu, to już nie czasy Xeny i Herkulesa żeby taki serial się przyjął ;)

ocenił(a) serial na 4
buterfly

Nawet Xena, czy Herkules nie były tak sztuczne.

Mezamir_2

W sumie film Xena uważam jest całkiem dobry, serial już mniej ale ten gniot pobija oba seriale ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones