PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94296}

Nowe przygody Supermana

Lois & Clark: The New Adventures of Superman
586
chce zobaczyć
Nowe przygody Supermana
powrót do forum serialu Nowe przygody Supermana

Mam pytanie, który odcinek kończy serial? Ja znalazłem stronkę na której obejrzałem online, ale tam ostatni odcinek to s4 e19. Niby coś czytałem, że nie dokończyli serii, ale czy faktycznie, kończy się tak uciętą fabułą?

ocenił(a) serial na 10
albertos25

Na napisy 24 sezon 4 ma 22 odcinki i są do nich napisy.

ocenił(a) serial na 7
morawski124

bez sensu z napisami ogladac,bo zamiast akcje widziec to trzeba czytac,duzo lepiej jest z lektorem ogladac

użytkownik usunięty
maciek27

Lol może lepiej nie pisz już więcej? Zrobienie z siebie kompletnego imbecyla wyszło Ci perfekcyjnie. :D

ocenił(a) serial na 7

prosze posluchac to ze ktos lubi napisy nie znaczy ze inni musza,zdania sa podzielone i ja wiem co ja mam robic,jak mam inne zdanie to jestem imbecylem tak?? nie mamy o czym rozmawiac,nie pisze z ludzmi na poziomie ameby z wczesnie wykrytym autyzmem

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7

nienawidze czytac i tyle(to nie ksiazka),ja czytam wszystko sobie powoli i to moja sprawa i od kiedy jestesmy na ty? ja nie jestem zadnym kolega ani piwa nie pilismy - brak kultury i wychowania,bo ktos lubi napisy to jest wymuszanie i ja tez mam lubic - zenada

ocenił(a) serial na 7

a angielski znam ale to nie zmienia faktu,ze akceptuje tylko lektora,jak wszyscy moi znajomi,nie potrzebuje wracac nigdzie bo jestem po studiach i to trudnych,z trolami nie pisze,do widzenia

ocenił(a) serial na 7

jest duza grupa ludzi ktorzy nienawidza napisow a akceptuja tylko lektora i trzeba to uszanowac zamiast bluzgac innych

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7

co za hipokryta ja bl;uzgalem pierwszy? to prosze sobie zobaczyc kto bluzgal pierwszy ,bez klamstwa i ja juz nas pozegnalem duzo wczesniej i ostatni raz powtarzam,ze nie jestem kolega,zeby mowic mi na ty(co za prostak bez kultury)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
maciek27

Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem samego siebie bęcwale. :D

"tylko w ryja bic takich ludzi jak prynt"
"nie napisalem nigdzie ze ja chce komus dac w ryja"

Haha jaja jak berety :D dziękuję za ubaw po pachy, aczkolwiek Twoim znajomym, a zwłaszcza rodzinie, której to niestety zmienić się nie da a nic nie mogą za to, że ich krewny to taki małpolud, współczuję z całego serca. Pochlastałbym się mając w rodzinie takiego indolenta umysłowego. :-/

Polecam również powrót do podstawówki na j. polski, pomijając uderzającą niczym grom z jasnego nieba głupotę widoczną z samej merytoryki wypowiedzi, to pisownia jest gorsza od tego, co prezentuje mój 7-letni siostrzeniec. Brak wielkich liter, brak polskich znaków, brak kropek nawet, a wszystko przypieczętowane literówkami. Istny śmiech na sali. :D

ocenił(a) serial na 7

moze nie chce mi sie stosowac wielkich liter ani znakow? gratuluje domyslnosci i nie potrzebuje wspolczucia od nikogo,moje zycie moja sprawa,a od mojej rodziny wara,jeszcze natnie sie pan na msciwa osobe ktora ustali prywatny adres zamieszkania(niektorzy to potrafia) i obije panu ryja.A ja przynajmniej nie wyzywam ludzi i mam kulture bo nie pisze na ty,nie mamy o czym rozmawiac,do widzenia

ocenił(a) serial na 7

a do podstawowki wracac nie mam po co bo skonczylem studia trudny kierunek,zegnam

ocenił(a) serial na 7

a imbecyla nie zrobilem z siebie,bo mam prawo byc fanem lektora a nie lubic napisow,kazdy lubi co innego,z trolami nie pisze,jak powiedzialemw czesniej nie mamy o czym rozmawiac

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones