PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39326}

Nowe wcielenie

Now and Again
7,6 558
ocen
7,6 10 1 558
Nowe wcielenie
powrót do forum serialu Nowe wcielenie

JAK SIĘ SKOŃCZYŁO?

ocenił(a) serial na 9

Czy któś mógłby mi powiedzieć jak się skończył ten serial? Nie udało mi się obejrzeć dosłownie jednego odcimnka i okazało się , ze ten właśnie był ostatni...;(
Podpisuję się pod ewentualna petycja wznowienia serialu...

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

hmm no więc tak: nie pamietam zbyt dokładnie tego odcinka ale mogę powiedzieć coś co pamiętam:D to wiem ze było coś ze Michael nie miał nadajnika i dr Morris miał robić nową operację, ale Michael postanowił uciec:P i uciekł do Lisy i Heather i sie skonczyło ze zabrał je z domu mówiąc, że później im wzsystko wyjaśni, a na koncu przyszedł do ich domu dr Morris z agentami i psami i szukali ich. i sie konczyło;/

Ja też sie podpisuje pod taką petycją, jeżeli ona się pojawi:D pozdro dla wszystkihc:D

ocenił(a) serial na 9
Katie666

Kurczę, więc wychodzi na to, że jednak oglądałam ostatni odcinek, bo to kojarzę, ale jakoś nie dotarło do mnie, że to właśnie jest koniec... Myślałam, że buło cos dalej i przegapiłam...
A tak czekałam kiedy Michael powie wszystko Lisie...;(

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

no ja też myślałam, że Michael powie to Lisie a on tylko wpadł do domu i powiedział że wyjaśni wszystko... ale napisałam do Polsatu o wznowienie emisji więc może wznowią... a chciałabym bo serial naprawdę super i obejrzałabym sobie jeszcze raz:D

ocenił(a) serial na 9
Katie666

Ja także...jak będziesz coś wiedziała, daj znać .)

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

No to już wiem:) znaczy nie jest to raczej dobra wiadomość, ale lepsze to niż nic... Polsat odpisał mniej więcej tak: "Emisje seriali na antenie Telewizji Polsat są uzależnione od licencji na te produkcje, które jednak pozostają tajemnicą handlową firmy i dlatego nie mogę udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziemy emitować serial "Now and again".
Na dzień dzisiejszy, nie jest on uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych. "

No cóż chyba nic nie będzie z emisji "Nowego wcielenia"... :/

ocenił(a) serial na 9
Katie666

Kurde, ale szkoda...
Cholera, nie wiem jak oni dbają o widzów... Wolą zakupić licencje na jakąś beznadziejną niekończącą się tasiemiec-telenowelę niż puścić coś na prawdę dobrego!
Szuje!

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

Swieta prawda... ale wiesz co dobrze że chociaż odpisali, a nie to co TVN, żadnego znaku zycia... napisałam do nich i nic. Cisza. a odcinki seriali pusczają nie pokolei...:/ w ogole te telewizje polskie to robią sobie z ludzi jaja... a Polsat mnie tym zaskoczył... myślałam, że przynajmniej coś zdziała. ale ogolnie to jestem zaskoczona że amerykanie zaprzestali produkcji "now and again" a wiedzieli ze serial przynosi duże dochody... Normalnie żal...:/ wszyscy są tacy sami

ocenił(a) serial na 9
Katie666

Świnie... Na prawdę ich nie rozumiem... Teraz nie do pomyślenia jest przecież, że jeśli serial się podoba zakończyć go po jednej serii (chociaż niektóre by się przydało), ale kręci się dalej... Dlaczego tu zrobili wyjątek, Bóg jeden wie... Może się jeszcze obudzą...
Co do Polsatu, to przynajmniej wiemy, na czym stoimy... Żadna jednak stacja nie umywa się do TVN, jeżeli chodzi o chamstwo... To, co oni zrobili nie widziałam na żadnej innej stacji... Oglądałam sobie w najlepsze serial "Gwiezdne Wrota SG-1" (juz ładnych kilka lat temu), aż pewnego dnia odcinek kończy się napisem c.d.n.- niby normalne w serialu, ale w tym przypadku ciąg dalszy nigdy nie nastąpił... Wsciekłam sie jak diabli, zwłaszcza, kiedy zobaczyłam, że na kanale + leci już chyba 8 czy nawet 10 sezon! Niestety nie mam kablówki i jestem zdana na łąskę tych **** z publicznej tv!
I jak tu płacić abonament!

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

no tak... ja też nie mam kablówki... a dobrze Cię rozumiem jak piszesz o c.d.n... jak oglądałam "bez śladu" niedawno na tvnie, to skończyła sie 3 seria i sie skonczyło jak jacyś zamaskowani bandyci wyskoczyli z auta i zaczeli strzelać do agentów... i nie wiadomo czy przeżyli czy nie a Tvn zamiast puścić 4 serie to zakończył emisję...:/ to jest nie do pomyślenia:/ a w USA mogliby w końcu przestać produkować "mode na sukces"... bo to jest nudne i chyba każdemu sie w końcu znudzi, zreszta ja nie lubie takich tasiemców... a co do "Now and again" to wątpie czy jeszcze coś nakręca... wiesz aktorzy sie zestarzeli, w końcu minęło 8 lat:P a jak czytałam na necie to też sie im do tego nie spieszy....

ocenił(a) serial na 9
Katie666

"w USA mogliby w końcu przestać produkować "mode na sukces"... "

No właśnie... kto to do cholery ogląda? Tam juz chyba nadają 2000 czy nawet 3000 odcinek! Paranoja...

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do siebie...

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

e tam, jakie 3000:p juz dochodzi do 4000...:/ a jeżeli pytasz kto to ogląda to moja babcia...lol i powiem Ci, że streszcza mi odcinki....:/ ja ja tego nienawidze:/ a gdyby przestali to puszczać to bym miała spokój....
Dzieks:D ja też Cię pozdrawiam i zapraszam do mnie:D

ocenił(a) serial na 9
Katie666

Ja na szczęście nie mam takiego problemu... U mnie nikt już tego nie ogląda...
Moja babcie też to oglądała, ale serial ją "przeżył"...
Istniała szansa zaprzestania serii z powodu strajku scenarzystów, czy reżyserów...(juz nie pamiętam), ale to jest chyba niemożliwe...

PS. Zapraszam (do siebie) na bloga...;DD

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

Eh, a szkoda, mogliby w końcu puścić coś normalnego, a nie zajmować ramówki takimi serialami...
Byłam na Twoim blogu:) bardzo ładny a wiersz to normalnie cudeńko...:D

ocenił(a) serial na 9
Katie666

Bardzo dziękuję... Nie wiem czy sie orientujesz o czym jest tak dokładnie...
To z filmu "Terminator" i opisuje miłość Kyle'a Reese'a (my love!) do Sarah Connor...

Bardzo jestem ciekawa Twoich wierszy... Zaglądałam do Ciebie, ale było pusto... Czyżby jakiś błąd matrixa?

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

Hmm no po obrazkach idzie się domyślić treści, ale i tak obejrzę sobie:D

Z co do moich wierszy, to ja raczej nie piszę poezji:P piszę proze, a dokładniej to opowiadania kryminalne... ale nie publikuje ich chyba że ktoś bardzo chce to przesyłam na poczte:P

ocenił(a) serial na 9
Katie666

No to ja poproszę próbkę... jeśli mozna..;)

ocenił(a) serial na 10
kaylah7

a w porządku:) wyślę Ci:) tzn pierwszą część, około 50 stron a4 ma, obecnie piszę cześć 2 i na razie ma 110 stron.... :D a może przerzucimy sie na gg?
pozdrowionka:D

ocenił(a) serial na 10
Katie666

no to ja musze lecieć z kompa:/ wiesz, młodsza siostra.... ehh:/ ale będe koło 18:D to na pewno sie na filmwebie pojawię:) pozdrowionka:)

Ps. moje opowiadanie wysłałam Ci na pocztę:)

ocenił(a) serial na 9
Katie666

Katie Zapraszam do wypełnienia mojej ankiety: http://www.filmweb.pl/blog/entry/476576/TWARZ%C4%84+W+TWARZ....html

oraz wypowiedzenia sie na forum z okazji Walentynek:
http://www.filmweb.pl/topic/744140/Najpi%C4%99kniejsze+wyznanie+mi%C5%82o%C5%9Bc i+w+filmie+.html

Pozdrawiam

kaylah7

Choć to było bardzo dano temu, nawet nie pamiętam roku, ale wiem, ze chodziłam do podstawówki. Oglądałam go regularnie, serial wciągający i fascynujący :) Pamiętam nawet godz. emisji :P Wtorek 17:00
Oczywiście też pamiętam jak czekałam na kolejny sezon po wakacjach, ale sie nie doczekałam. Do dziś pamiętam złość jaką we mnie to wywołało, ale coż poradzę nie usiądę i nie będe płakać. Na szczęście znalazłam nowe seriale, które uwielbiam i ktorymi sie mogę nacieszyć.
Ogólnie do Polsatu nic nie mam, ale to jest chamstwo jak sie coś zaczyna to powinno sie kończyć...

Pozdrawiam :)

Zuza_20

To nie wina Polsatu, bo ten serial miał tylko 1 sezon :( a Polsat wyemitował wszystkie odcinki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones