SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Nowe wcielenie

Now and Again
1999 - 2000
45 min.
7,5 539
ocen
7,5 10 1 539
208
chce zobaczyć
{"id":"39326","linkUrl":"/serial/Nowe+wcielenie-1999-39326","alt":"Nowe wcielenie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/93/26/39326/7830403.2.jpg"}
Kiedy Michael Wiseman ginie w tragicznym wypadku w metrze, rząd USA proponuje mu ofertę, której nie można odmówić, jego móżg zostanie pozostawiony żywym i umieszczony w... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{}
22
Nowe wcielenie zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Saturn
Serial zdobył 3 nagrody Saturn oraz 4 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
{"bestSeasons":{"link":"/serial/Nowe+wcielenie-1999-39326/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"link":"/serial/Nowe+wcielenie-1999-39326/episode/ranking"},"newestEpisodes":{"link":"/serial/Nowe+wcielenie-1999-39326/season/--seasonNumber--"}}
{"linkA":"#unkown-link--stayAtHomePage--?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"#unkown-link--stayAtHomePage--?ref=promo_stayAtHomeB"}

Kiedy Michael Wiseman ginie w tragicznym wypadku w metrze, rząd USA proponuje mu ofertę, której nie można odmówić, jego móżg zostanie pozostawiony żywym i umieszczony w nowym, genetycznie zmodyfikowanym ciele. Doktor sprawujący nad nim pieczę dokonuję eksperymentów nad nim, Michael pomaga rozwiązywać trudne zagadki rządowe. Jednak ciągleKiedy Michael Wiseman ginie w tragicznym wypadku w metrze, rząd USA proponuje mu ofertę, której nie można odmówić, jego móżg zostanie pozostawiony żywym i umieszczony w nowym, genetycznie zmodyfikowanym ciele. Doktor sprawujący nad nim pieczę dokonuję eksperymentów nad nim, Michael pomaga rozwiązywać trudne zagadki rządowe. Jednak ciągle marzy mu się powrot do żony i córki, choć rząd dla celów bezpieczeństwa zabrania mu takich kontaktów.... ale nie jest to wystarczające by go powstrzymać.

studio
CBS Productions / Columbia Broadcasting System (CBS) / Paramount Network Television Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Now and Again
inne tytuły
Kiedy stacja CBS podjęła decyzję o zaprzestaniu emisji serialu "Nowe wcielenie" po jednym sezonie, zdesperowani fani serialu przesyłali maile i listy aby CBS zmieniła zdanie.

Dali nawet ogłoszenie do gazety Hollywood Reporter które brzmiało następująco:
"Koszt budowy superherosa: 3 000 000 000 dolarów. Koszt straty superherosa: nieobliczalny. Wartość ocalenia świetnego serialu telewizyjnego: bezcenna. Przywróćcie "Nowe wcielenie""

Ogłoszenie zawierało również fragment recenzji Bruce'a Frettsa z 'Entertainment Weekly', który napisał: "Kiedy 'Nowe wcielenie' jest w swojej najwyższej formie ... jest tak dobre jak wszystko inne w telewizji, włączając 'Rodzinę Soprano'.

Stacja CBS decyzji jednak nie cofnęła i tak zakończyła się emisja jednego z najlepszych amerykańskich seriali.
Jedną z przyczyn, którą wymieniano przy spadku popularności serialu "Nowe wcielenie" był fakt, że serial był mieszanką gatunków: science fiction, komedii romantycznej, filmu akcji, filmu przygodowego itp. Widzowie nigdy nie mogli przewidzieć, jaki będzie kolejny odcinek i jaki element będzie w nim przeważać. Czy będzie to historia miłości Michaela do Lisy, czy też walka z wrogami Stanów Zjednoczonych. A może będą przeważać elementy fantasy. To co dla mnie stanowi o wyjątkowości tego serialu, okazało się porażką w kraju, który go produkował.
Serial "Nowe wcielenie" był emitowany w piątki, w czasie emisji amerykańskiej edycji teleturnieju "Milionerzy", który w znacznym stopniu zmniejszył jego oglądalność.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych