Czy któś mógłby mi powiedzieć jak się skończył ten serial? Nie udało mi się obejrzeć dosłownie jednego odcimnka i okazało się , ze ten właśnie był ostatni...;( Podpisuję się pod ewentualna petycja wznowienia serialu...
Jak mozna było zaprzestać produkcję tak wspaniałego serialu, po obejrzeniu niestety ostaniego odcinka nie mogłem się wprost doczekać naptępnego odcinka, a patrze i oczom nie wierze, pisze że zakończono serial na jednym sezonie. O zgrozo jak można.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najlepszy serial, jaki kiedykolwiek widziałam (obok MacGyvera i Largo). Szkoda, że zakończyli produkcje, ale Polsat mógłby wreszcie zrobić coś pożytecznego i wyemitować te 22 odcinki. No cóż...
siema:D mam pytanie, ma ktoś może piosenkę, która leci na początku "nowego wcielenia"- JAnet JAckson- "now and again"????? Ja nie moge jej nigdzie znaleźć,a bardzo mi sie podoba:) więc jakby ktoś miał to proszę o kontakt na gg 7201723 albo na meila kasia1205@onet.eu