Nowhere Boys
powrót do forum 3 sezonu

Pierwsze dwa sezony i początek trzeciego oglądałem na netflix, potem zrobiłem sobie przerwę, a jak dzisiaj chciałem do tego wrócić to się okazuje, że chyba usunęli go z tej platformy. Stąd moje pytanie, gdzie można obejrzeć 3 i 4 sezon tego serialu? Może być po angielsku. Na dailymotion znalazłem, ale tam odcinki są mocno przerobione, coś z dźwiękiem pokombinowane wydaj mi się, więc odpada. I przy okazji czy jest gdzieś w internecie odcinek specjalny - Sylwestrowy? Bo dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że taki istnieje, na netflixie chyba go nie dali.

filmowiec2017

Też bym chciała wiedzieć gdzie mogę obejrzec!!! Na Dailymotion znalazłam i mogę oglądać ale chciałabym po polsku. Niemozliwe że nie ma nigdzie. Gdyby ktoś wiedział gdzie to proszę dawać znac. Chociaż wydaje mi się że przekopałam caly internet. Chciałam kupić płyty, bo myślałam że może w takiej formie jest ale nie ma. Bardzo tęsknię za oglądaniem tego. Obejrzałam od 1 do 3 sezonu z trzy razy i to nadal za mało. Chciałam jeszcze raz ale usuneli... Może niedługo gdzieś się pojawi, ale to jest nawet stary serial więc nie wiadomo!!!! Jeśli ktoś wie jak można to obejrzeć to proszę dajcie znać

emilka_81

Można obejrzeć na stremio z wtyczką torrentio i opensubtitles z polskimi napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones