PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810025}

Nowy papież

The New Pope
7,9 20 914
ocen
7,9 10 1 20914
8,1 22
oceny krytyków
Nowy papież
powrót do forum serialu Nowy papież

Oczywiście niektóre osoby już podsumowały serial, zupełnie go nie oglądając. Polska :)

chocolatemilka00

Aha, więc Twoim zdaniem jedynie w Polsce to możliwe?

Wake_up_sheep

Nic takiego nie powiedziałam

Wake_up_sheep

Jak to nie. Przecież nie napisałeś:

"Oczywiście niektóre osoby już podsumowały serial, zupełnie go nie oglądając. Świat :)"

Przypomnę, że Twoje słowa to (capsem odpowiednie słowo):

"Oczywiście niektóre osoby już podsumowały serial, zupełnie go nie oglądając. POLSKA :)"

Po cholerę więc teraz na siłę próbujesz robić z siebie durnia, przecież dobitnie dałeś wyraz temu, iż uważasz jakoby Polska była szczególnie obarczona tego typu przypadłością ("podsumowanie" serialu bez jego oglądania).

Wake_up_sheep

O kurła xD

"Aha, więc Twoim zdaniem jedynie w Polsce to możliwe?"


Jak to nie. Przecież nie napisałeś:

"Oczywiście niektóre osoby już podsumowały serial, zupełnie go nie oglądając. Świat :)"

Przypomnę, że Twoje słowa to (capsem odpowiednie słowo):

"Oczywiście niektóre osoby już podsumowały serial, zupełnie go nie oglądając. POLSKA :)"

No nie napisałam. I co w związku z tym?


Próbujesz wmówić mi jakobym twierdziła, że w innych krajach niemożliwym jest, aby osoby oceniały film na podobnych portalach bez oglądania, tylko dlatego, że na polskim portalu odniosłam się do pojawienia ocen przed premierą? Nawet jeśli napisałam "POLSKA", wcale nie oznacza, że w innych krajach taki problem nie występuje. Gdzie tu logika i kto jest durniem?

Idąc tą logiką w przykładzie - Jeżeli z danego zbioru państw, w których występuje problem masowych migracji, wybrałam jeden i dobitnie go podkreśliłam, oznacza, że w innych krajach ten problem nie występuje?
Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo to dramat.

To już szczególnie rozpierdala:
Po cholerę więc teraz na siłę próbujesz robić z siebie durnia, przecież dobitnie dałeś wyraz temu, iż uważasz jakoby Polska była szczególnie obarczona tego typu przypadłością ("podsumowanie" serialu bez jego oglądania)

Dokładnie. Dałam wyraz temu, że Polska jest szczególnie obarczona tą przypadłością, co wcale nie oznacza, że tylko to państwo ma z tym kłopot.

Jak dotarło to dobrze, wyślę w PDF-ie kilka przykładów czytanie ze zrozumieniem z podręcznika dla piątoklasisty.



chocolatemilka00

"Dokładnie. Dałam wyraz temu, że Polska jest szczególnie obarczona tą przypadłością"

O to właśnie chodzi. Niby dlaczego tak uważasz?

chocolatemilka00

Co znaczy podsumowały?

Gorgor

Oceniły grę aktorską bohaterów

chocolatemilka00

Sam fakt, że powstaje drugi sezon zasługuje już na dobrą ocenę :)

chocolatemilka00

10 Stycznia 2020 na Sky Atlantic i 13 stycznia na HBO i Canal +

chocolatemilka00

ale te oceny to oczekiwania , zluzuj poślady

ocenił(a) serial na 9
chocolatemilka00

Dwa odcinki debiutowały w Wenecji w sierpniu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones