PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185359}

O czym szumią wierzby

The Wind in the Willows
7,3 736
ocen
7,3 10 1 736
O czym szumią wierzby
powrót do forum serialu O czym szumią wierzby

Zdjęty z wizji.

użytkownik usunięty

Tylko to utkwiło mi w pamięci.Był taki czas gdy tą kreskówkę zdjęto z polskiej telewizji po protestach rodziców że jest ona zbyt przerażająca dla dzieci.
Czyżby polskie dzieci były aż tak bojaźliwe?

Też to pamiętam. Animacja była specyficzna, nie był to typ cukierkowej animacji a'la Disney, ale mimo to serial mi się podobał (choć właśnie wszyscy wokół mówili, jaki to on jest straszny). Dziś chętnie bym to obejrzał.

jedzoslaw

Dla mnie to było horrorowate jakieś i się bałem tej bajki. Kret był chyba mroczny w okularze jednopinglowym.

Te protesty były w Wielkiej Brytani, ale fakt bajka była specyficzna. Oglądałam ją jak miałam z 5-6 lat. Postacie rzeczywiście mogły straszyć, bo były obrzydliwe, brak w bajce było delikatnych barw, przeważał ponury nastrój .Pamiętam, że bardzo nie lubiłam tej pryszczatej żaby;)

Byłem dzieckiem, gdy ta bajka była puszczana i ja osobiście się nie bałem, ale pamiętam, że była dla mnie jakaś dziwna i w pewnym sensie przerażająca. Nie umiem tego sprecyzować, ale widocznie psychika dziecka działa inaczej.

ocenił(a) serial na 7
przemyslaw.rozycki

Dla mnie też straszne były te postacie. Ale doceniam taki rodzaj animacji. W jakiś sposób jednak mi się to podoba. Teraz obejrzałabym jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones