Chyba nie miał zbyt silnej konkurencji. Widziałam kilka innych filmów o Simpsonie i są o wiele lepsze.
Rozumiem, że autorzy chcieli pokazać świat rządzący Ameryką i sytuację czarnoskórych, ale wg mnie za dużo tu tego i mam nikłe wrażenie, że jednak autorzy są zdania, że amerykańscy policjanci wrobili Simpsona bo jest...
Dawno nie obejrzałem tak irytującego filmu dokumentalnego. Co parę minut w sposób mniej lub bardziej subtelny sprzedaje się widzowi "zdrową i pożywną' poprawność polityczną nie dając odbiorcy szansy na samodzielne wyciągnięcie wniosków.
Mój ulubiony fragment - Czarny aktywista o Murzynach cierpiących w Ameryce...