PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825266}
5,7 2 371
ocen
5,7 10 1 2371
October Faction
powrót do forum serialu October Faction

Skończyłem oglądać po pierwszym odcinku. Z początku myślałem, że będzie to serial o potworach ale już w pierwszych minutach biały stary oprawca nie pozwolił biednej czarnoskórej kobiecie zatankować na stacji.Po co był ta scena? Nie wiem ale się domyślam.Główna rodzina oczywiście musi być mieszanką rasową.
Następnie mamy wyrzuty dzieci wiadomo jakiego koloru skóry, że dzieci białych to potężna supernacja i nie ma szans się z nimi integrować bo będą nas traktowali jaki robaki.
No i na koniec oczywiście LGBtqwerty scena, która nic nie wnosi ale być musi.
Serial robiony dla ćwierćinteligentów wielbiących dewiacje, rasizm białych heteroseksualnych starych dziadków  i inne lewackie wysrywy.

ocenił(a) serial na 4
jarkoswawa

Serial jest słaby, ale akurat scena z tankowaniem nie miała podłoża rasowego (jej córka tak myslała, ale po prostu matka i ten gość mieli kosę jeszcze z czasów młodości). A dzieciaki były odrzucane nie z powodu kolory skóry, tylko z powodu nazwiska i powiązań z całą tą rodziną.

Ale fajnie, że sobie ulżyłeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
tattwa

Takie wnioski można wyciągnąć po obejrzeniu całego serialu.Ja i zresztą większość osób wypowiadających się pod tym filmem ma podobne odczucia.
Normalny facet po prostu czuje obrzydzenie gdy widzi dwóch całujących się gejów. Jest to w pełni normalna i naturalna reakcja. Więc masz racje ulżyłem sobie bo przestałem oglądać ten syf,

jarkoswawa

Chyba nie obejrzałaś serialu do końca!? Prawda!

ocenił(a) serial na 1
Wloddar

"Skończyłem oglądać po pierwszym odcinku." Widzę, że czytanie ze zrozumieniem to ciężka sprawa w dzisiejszych czasach.

jarkoswawa

Nie doczytałem do końca, ale za to widzę że ktoś ma czelność komentować serial którego nie skończył!
Żenada :<

ocenił(a) serial na 1
Wloddar

To następnym razem czytaj komentarze do końca jeśli się odważysz komentować bo to nie w porządku.

jarkoswawa

Yyy nie chodzi mi o sam komentarz, a o ocenę serialu :p

ocenił(a) serial na 1
Wloddar

Podpowiedź. .
1.Piszę o tym, że serial jest słaby i skończyłem oglądać po pierwszym odcinku.
2. Pytasz się mnie czy obejrzałem cały serial.
3. Odpisuje ci, że przecież napisałem o tym w pierwszym komentarzu, że skończyłem oglądać po pierwszym odcinku.
4. Tłumaczysz się tym, że nie doczytałeś komentarza do końca i masz pretensje do mnie, że oceniam coś bez obejrzenia.
5. Wygarniam ci twoją hipokryzje, że komentujesz coś nie czytając całego posta a mnie się czepiasz, że ja oceniam coś po pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 9
jarkoswawa

Jak można wystawić ocenę 10-cio odcinkowego serialu po obejrzeniu 1 odcinka??? Dziwne to, łagodnie mówiąc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones