PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650112}
7,2 613
ocen
7,2 10 1 613
Oda Nobuna no Yabō
powrót do forum serialu Oda Nobuna no Yabō

Swietne :)

ocenił(a) serial na 9

Kapitalne anime, nie sadzilem ze w tych anime historyczne moze byc az takie dobre :)

ocenił(a) serial na 7
dragonait

Zgadzam się, aż dziw, że tematyka historyczna a anime takie świetne hehe ;)
No i głos Goemon jest zajebisty :P

ocenił(a) serial na 4
Mailo91

dla mnie słabizna... tylko 4\10

ocenił(a) serial na 4
Vitek85xxx

Dla mnie był kiepski. Tak na prawdę mało tam było o historii, a fabuła haremu gdzie każdy sprzymierzeniec był bohaterką nieudolna. Obejrzałem tylko przez wzgląd światowej licencji na CR...

ocenił(a) serial na 7
dragonait

Historyczne, jak historyczne. Do tego na logikę biorąc głupiotkie na maksa. Tylko, że wciąga jak odkurzacz i jest jakieś takie sympatyczne. Nawet stanik Nobuny mi nie przeszkadzał. Ani humor oparty na żartach o piersiach i biciu, kopaniu, gnieceniu głównego bohatera. Świetny odmóżacz... Chce drugą serię, tym bardziej, że żeński odpowiednik Shingena Takedy wydał się mieć fajny imege.

ocenił(a) serial na 7
dragonait

Historyczne, jak historyczne. Do tego biorąc to na logikę głupiutkie na maksa. Tyle, że jakieś takie sympatyczne w sumie. Na tyle, że nie przeszkadzał mi stanik Nobuny (no ok mogła owijać piersi jakąś szmatką/bandażem, ale nie przeszkadzało mi serio), humor opierający się na żartach o piersiach oraz biciu, kopaniu głównego bohatera, co miało być karą za jego zboczenia... czyli to co jest w każdej haremówce... Tyle, że tu mnie to naprawdę bawiło. Świetny odmóżacz, chce więcej. Tym bardziej, że żeński odpowiednik Takedy Shingena wyglądał super :D

ocenił(a) serial na 7
dragonait

Historyczne, jak historyczne. Do tego biorąc to na logikę głupiutkie na maksa. Tyle, że jakieś takie sympatyczne w sumie. Na tyle, że nie przeszkadzał mi stanik Nobuny (no ok mogła owijać piersi jakąś szmatką/bandażem, ale nie przeszkadzało mi serio), humor opierający się na żartach o piersiach oraz biciu, kopaniu głównego bohatera, co miało być karą za jego zboczenia... czyli to co jest w każdej haremówce... Tyle, że tu mnie to naprawdę bawiło. Świetny odmóżacz, chce więcej. Tym bardziej, że żeński odpowiednik Takedy Shingena wyglądał super :D

dragonait

Wszystko pięknie i fajnie tylko niech ktoś mi powie jak on się cofną w czasie??

ocenił(a) serial na 9
dragonait

Witam, dla mnie również był super, coś nowego z ciekawa fabułą. Mam nadzieje że będą kolejne sezony.

ocenił(a) serial na 6
dragonait

Miałem dać 7 ale daję 5 bo nigdzie nie mogę dorwać odcinka specjalnego. Tak, tylko dlatego zaniżyłem ocenę.

ocenił(a) serial na 7
dragonait

Sprawdź sobie serial Nobunaga Concerto (można zobaczyć na CrunchyRollu, tak samo jak Ambition of Oda Nobuna zresztą). Podobny pomysł, zupełnie inny styl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones