PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556879}

Odcinki

Episodes
7,2 4 173
oceny
7,2 10 1 4173
7,8 5
ocen krytyków
Odcinki
powrót do forum serialu Odcinki

świetny

ocenił(a) serial na 8

Wreszcie doczekałam się nowego sezonu... i jest świetny....

ocenił(a) serial na 7
tantamount

Mnie akurat początek trzeciego sezonu średnio przypadł do gustu, ale w trakcie akcja rozkręca się i jest OK, choć poprzednie dwa sezony były lepsze :) Jednak ostatni odcinek (to już?!) zapowiada się naprawdę ciekawie! Przynajmniej tyle można było wywnioskować z zajawki.

ocenił(a) serial na 8
kwiat_1990

Według mnie trzeci sezon bije poprzednie dwa na głowe. Szczególnie drugi który był strasznie nużący.

ocenił(a) serial na 7
Bartonson12

Również uważam trzeci za najlepszy. Na pewno najśmieszniejszy.

malin_00

I tu widać jak mogą różnić się poczucia humoru ... dla mnie jak na razie sezon trzeci najmniej śmieszny, aczkolwiek trzyma poziom.

ocenił(a) serial na 10
kwiat_1990

Ciekawe czy będzie czwarty :)

Odc. 6 trzeciego sezonu po prostu miażdży. Świetny serial i szkoda, że tylko 9 odc/sezon...

ocenił(a) serial na 8
forzamilan1

Sezon czwarty został zapowiedziany już przed premierą trzeciego :)

ocenił(a) serial na 10
Bartonson12

No i pięknie :) teraz tylko, żeby trzymali się tego planu.

ocenił(a) serial na 8
tantamount

o tak, nowy sezon zgadza się jak nie wiem co!:) właśnie obejrzałam odcinek 8! :D

ocenił(a) serial na 8
tantamount

A nie macie wrażenia, że już dawno nie było tak fajnego, dowcipnego serialu komediowego? Jakoś tak Bing Bang Theory nawet już mnie nie "podnieca"....

ocenił(a) serial na 9
tantamount

oj tak, zgadzam się, świetny serial, uwielbiam Bev z tą jej ironią i Carol w pracy; Big Bang niestety trochę się popsuło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones