PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95741}

Odlotowe agentki

Totally Spies!
6,9 12 837
ocen
6,9 10 1 12837
5,7 3
oceny krytyków
Odlotowe agentki
powrót do forum serialu Odlotowe agentki

ale to i tak fajnie, że nie w bycie Jerrym. Ale ja i tak wyobrażałam sobie siebie jako śliczną
Sam.

HeatherSweet

Miałam podobnie tylko, że stawiałam na swoim i byłam Sam. Wszystkie są świetne. Każda swoje cechy. Sam - inteligentna, Alex - Sportsmenka i dziecinna, Clover - ciągle zakochująca się. Mhm, masz rację, Sam najbardziej była interesującą postacią. ;3

vivicar

Ja też byłam Sam.Wszyscy mówili, że ją najbardziej przypominam.Miałam i mam długie włosy w podobnym kolorze i jako jedyna z moich znajomych lubiłam się uczyć...dalej tak jest i zawdzięczam to właśnie agentkom.

vivicar

Ja bym powiedział że Clover wyróżniała się zakupoholizmem i fascynacją światem mody.
Zupełnie jak London Tipton:-)

HeatherSweet

Alex była moją faworytką, bo miałam tak samo krótkie włosy i wcale nie była najmniej interesująca ;)

ocenił(a) serial na 10
HeatherSweet

Ja też się w to bawiłam i zawsze byłam Clover ;D

HeatherSweet

Miałam dokładnie to samo musiałam być Alex ale ona do mnie w ogóle nie pasowała. Najlepsza była Sam bo była i ładna i inteligentna. Do mnie z wyglądu pasowała Clover ale wydawała mi się głupia i wolałam już być Alex :)

Agap0081

Gorzej było jak musiałaś bawić się w WITCH i dostawałaś Taranee

victory15

hahaha, prawda :D Ale ja zawsze gdy bawiłam się w odlotowe agentki byłam Clover, a WITCH Cornelią :D

mireda7

Za moich czasów też się w to bawiliśmy :D w Agentkach byłam Sam, w WITCH też Cornelią, a jeszcze bawiliśmy się w Wojowniczki z Krainy Marzeń i tam byłam Umi czyli Marine, a w Czarodziejce z Księżyca Hotaru, Rei albo Setsuna, zależało od dnia. Złote czasy dzieciństwa :D w WITCH chciałam być Hay Lin, ale zawsze ktoś mnie wykiwał :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones