PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527247}

Odmienić los

Bella Calamidades
6,8 262
oceny
6,8 10 1 262
Odmienić los
powrót do forum serialu Odmienić los

Danna

ocenił(a) serial na 7

Czasem sobie odpale z nudów i Danna ratuje ten serial. Czasami jest aż do bólu żałosny, ale Danna wygląda tak olśniewająco, że dałem 7/10.

ocenił(a) serial na 1
krzychu1526

na pewno nie wygląda aż ta olśniewająco by dać 7

ocenił(a) serial na 7
darjaa

Ciężko oceniać telenowele tak jak inne seriale. To jest zupełnie inny poziom. Jak na poziom telenowel to tak między 6 a 7. Nikt przecież tu nie oczekuje czegoś bardziej ambitnego...

ocenił(a) serial na 1
krzychu1526

no, ale każdy chyba oczekuje by się taka telenowela kleiła, i by był przede wszystkim pomysł na nią, a tutaj są takie nudy, że szok, akcje ciągnąć się przez dwa odcinki niekiedy.

darjaa

Teraz Lola wylądowała u dziadka. Ja już tego nie oglądam, bo mnie nudzi, jedynie czytam o tym co się dzieje w poszczególnych odcinkach.

ocenił(a) serial na 1
SlodkaZmijka

ja też już nie oglądam ten serial to jest masakra, widziałam jak Lorenza sie darła pod oknem starego, Lola, Lola Carrero potem Aguilles... ona chyba nie chciała by dziewczyna się dowiedziała, że Marcelo jest w szpitalu, bo przecież mogła to wykrzyczeć...

darjaa

Stary miał dobre teksty :D Najlepsze było jak powiedział do ciotki Loli: Jak Cię zaraz kopnę, to do Chin dolecisz :D albo dał jej miotłę i mówi: Tylko nie odleć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones