PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527247}

Odmienić los

Bella Calamidades
6,8 262
oceny
6,8 10 1 262
Odmienić los
powrót do forum serialu Odmienić los

Emisja od 11 stycznia 2016 o 12:30 w TV PULS. Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o 13:30. Powtórka następnego dnia o 12:30.

ocenił(a) serial na 1
Perla02

ciekawe kiedy zaczną kombinować z godzinami? podejrzewam, że jeszcze w styczniu

darjaa

właśnie ! Dlatego niewiem czy warto zacząć oglądać . Bo oprócz zmiany godzin edycji mogą telke zdjąć w połowie emisji bo tak też robili już wiele razy np . Santadiabla

Perla02

O czym jest ta telenowela? jaki gatunek? Trzyma poziom telemundo?

_sarna88

Oglądałam jakiś czas temu w oryginale. To raczej różowa telenowela, ona biedna, on bogaty, ale nie taka typowa :)
Lola mieszka w małym miasteczku, po śmierci ojca zostaje oddana do wrednej, paskudnej ciotki do stolicy, która traktuje ją jak kopciuszka. W końcu bo przypadkowym zdarzeniu ucieka tam, skąd pochodzi, ale niestety nie ma nikogo prócz chrzestnej, której nie może znaleźć i na początku sypia na cmentarzu. Nie powiem, co będzie potem, bo nie chcę spoilerować :D Prot to syn tej chrzestnej. Trochę mdły, ale nienajgłupszy. Lola zdecydowanie tu nadrabia,
ogólnie ciekawa, pokazuje małomiasteczkowość, trzyma w napięciu praktycznie do końca (chodzi o staruszka, który prześladuje Lolę i nikt nie wie, kim on jest). Super widoki, polecam każdemu, kto lubi hacjendówki. No i bardzo fajne, często zabawne wątki poboczne ;)

oliski93

Dzieki za odpowiedz.
Lubie telki sensacyjno kryminalne, akcja na równi z widzem stad moje pytanie.
Obejrzalam dopiero Królowa serc, kończe Santę D. i zaczełam Dom po sąsiedzku. Niewiele rozumiem po hiszpansku, podziwiam ludzi którzy oglądają w oryginale

_sarna88

Niestety tutaj raczej mało kryminału będzie :( jeszcze wtedy chyba w telemundo nie było mody na narconovele..

ocenił(a) serial na 10
Perla02

Szkoda że nie wyemitują po 2 premierowych odcinków jak teraz "Za głosem serca" :(

ocenił(a) serial na 3
Perla02

Kolejna oklepana telka z serii kopciuszkowej, smietnikowej, nieokrzesanej bidulki, no! tym razem cmentarnej heh... Ilez mozna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones