PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527247}

Odmienić los

Bella Calamidades
6,8 262
oceny
6,8 10 1 262
Odmienić los
powrót do forum serialu Odmienić los

Na wstępie gratulacje dla TV Puls za odstawienie fuszerki z pomniejszonym obrazem i zatrudnienie po raz kolejny "Janusza mikrofonu", ulubieńca włodarzy stacji, najgorszego polskiego lektora Pana Straszewskiego, którego mam serdecznie dosyć. "Odmienić los" to zupełnie nietypowa produkcja spod szyldu "Telemundo" które kręci głównie telki z wątkiem kryminalnym których osobiście jestem fanem. Ogólnie to nie jest mój klimat ale do ekranu przykuwa mnie Danna Garcia którą uwielbiam od czasu 'Miłosnego nokautu", poza tym na razie jest całkiem OK. Mimo że klimat podobny ale to taka odskocznia od dziadostwa jakie serwuje nam ostatnio "Televisa" na czele z żałosną "Burzą", "Dzikim sercem" czy "Kotką". Przy pierwszym tytule męczyłem się okrutnie aby ją skończyć, przy dwóch kolejnych skapitulowałem po 3 odcinkach.

mariuszwojtas

Kurczę, obejrzało by się jaką kryminalną, Lola trochę inna, ale również głupawa.

libella

Właśnie, coś w stylu "Twarz Analiji" czy "Królowa serc". Co prawda tej drugiej obejrzałem dopiero coś około 20 odcinków (resztę mam nagrane) i nie czytając opinii obstawiam w ciemno że będzie to jeden z największych hitów tego producenta. Trochę zwlekam z seansem ze względu na tego lektora amatora, którego naprawdę aż żal słuchać. Z "Lolą" też jestem trochę do tyłu ale zamierzam dalej oglądać. Dla Danny zrobię wyjątek. Poza tym dobry jest motyw muzyczny i Danna ma fajnego, przystojnego partnera i coś przeczuwam że będzie między nimi fajna chemia.

libella

dubel

ocenił(a) serial na 3
libella

Wszyscy zachwycają się tymi kryminalnymi, Królową serc czy Santą Diablą, a mnie one do siebie nie przekonały. Wolę tradycyjne telenowele, a Odmienić los bardzo mi się podoba, jak na razie.

ocenił(a) serial na 1
mariuszwojtas

Tu zepsuli postać Marcela zrobili z niego ciote

darjaa

Zgadzam się, jest nijaki, mdły i nudny. Ciepła kluska.

SlodkaZmijka

W ogóle straszne nuuuudy...Np. w odc 19 wydarzyło sie tyle ze Lola pojechała kupic sukienki... Wątek prostackich kuzynek i mało śmiesznych sąsiadów nieciekawy. Wielka szkoda :(

Sasori13

No właśnie, u Reginy i jej synów miało być śmiesznie, ale widać, że aktorom brakuje po prostu tego zacięcia komediowego.

ocenił(a) serial na 1
SlodkaZmijka

Dokładnie a Lola doskonala do pożygu

darjaa

Ona taka poważna i ynteligentna, że prot wygląda przy niej na podwójną ciotę. Niby nosi te swoje kolorowe sukieneczki, ale te stroje kompletnie do niej nie pasują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones