PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527247}

Odmienić los

Bella Calamidades
6,8 262
oceny
6,8 10 1 262
Odmienić los
powrót do forum serialu Odmienić los

Jakie są Wasze ulubione, a także nielubiane postacie jak do tej pory? :)
Ja co prawda oglądam telenowelę od kilku dni, aczkolwiek mam zamiar jakoś nadrobić odcinki od początku, a jak na chwilę obecną bardzo podoba mi się postać Lorenzy, fajna z Niej kobietka. Tak samo polubiłam Reginę, podobają mi się sceny z Nią i Jej synami, jak dla mnie są najzabawniejsze. :D Zaś najbardziej drażnią mnie Priscila, Silvana i Elias, Juana też momentami bywa irytująca, ale jak dla mnie tej trójki nikt nie przebija póki co.

Dianka96

Juana jest wkurzająca. Kto to widział, żeby służąca się tak rządziła i podważała decyzję swojego pracodawcy.

ocenił(a) serial na 3
Dianka96

Ja również nie przepadam za ta służącą; i jeszcze kto mnie irytuje to najmłodszy syn Reginy, nie lubię takich przemądrzałych gówniarzy.

Selena_Evrillo

Nie znoszę Priscilli, Silvany -one sa tak puste i głupie, że brak słów, a nade wszystko denerwuje mnie strasznie postać służącej Juany!! Jak to,możliwe że służąca podważa słowa pracodawczyni i to jeszcze robi na glos , w jej obecności i w dodatku plotkuje z Priscillą i jej mamusią.

Poboczne osoby , które lubię to oczywiście Lorenza , super kobieta, z klasą, do tego ze złotym sercem, szkoda, że nie wyrzuci tych pasożytów z domu,takze lubię Nacho. Synowie Reginy mnie rozśmieszają momentami, szczególnie ten co tak fałszuje, gdy śpiewa. Pablo,dobry przyjaciel.

ocenił(a) serial na 3
Dianka96

Nie mam ulubionych raczej, ale z drugoplanowych mnie także wkurza Juana, aż dziwne, że Lorenza jeszcze jej nie usadziła. Ostatnio zaczęła mnie także drażnić Regina, gdy się przemądrzała, a jej synowie wcale nie są lepsi. Śmieszne są Silvana i Priscila :D.

Dianka96

Mnie najbardziej denerwuje Silvana i Priscila oraz Juana. Bracia Galeano też są wkurzający oraz Nicolasa
chociaż sceny z nimi są zabawne i można z nich pośmiać. Czasami działa mi na nerwy Regina. Lubię Lorenze oraz jej pracownika -
( wyleciało mi zgłowy jak ma na imię) ten co uczył Lolę pracy na farmie.

Dianka96

Ja nie lubię Priscili (jak może tak narzucać się kuzynowi), Silvany, Juany, Aquilesa (czy jak ten dziad ma na imię), Regina czasem mnie denerwuje.

Lubię Lorenzę, Lolę, Nacha, Marcela (ale nie podoba mi się, że jest tak mało stanowczy wobec Priscili) i Pabla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones