SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Odpowiednik

Counterpart
2017 - 2019
1 godz.
7,4 5 591
ocen
7,4 10 1 5591
6 407
chce zobaczyć
Pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę - istnienie furtki do innego wymiaru. Więcej Mniej
Odpowiednik zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy oraz 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Odpowiednik
Spot nr 1 (polski) 0:39
nr 1 (polski) 2018-01-23T09:20:38 https://fwcdn.pl/webv/51/44/45144/snap1.45144.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/45/743745/odpowiednik___trailer_hbo_nowego_serialu.vp9.1080p.webm

Sezon 1: Howard Silk (J.K. Simmons) jest pracownikiem niższego szczebla jednej z agencji ONZ mieszczącej się w Berlinie. Wiedzie spokojną egzystencję. Pewnego dnia wszystko jednak się zmienia. Silk odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Zagubiony nie wie, co robić. Szybko uświadamia sobie, żeSezon 1: Howard Silk (J.K. Simmons) jest pracownikiem niższego szczebla jednej z agencji ONZ mieszczącej się w Berlinie. Wiedzie spokojną egzystencję. Pewnego dnia wszystko jednak się zmienia. Silk odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Zagubiony nie wie, co robić. Szybko uświadamia sobie, że stał się częścią groźnej intrygi. Postanawia działać. Tylko w ten sposób jest w stanie uchronić się przed niebezpieczeństwem. Fascynujący serial science fiction, który porusza problem tożsamości, przeznaczenia oraz utraconej miłości.

studio
Studio Babelsberg (produkcja) / Anonymous Content / Gilbert Films
tytuł oryg.
Counterpart
inne tytuły
Michael Nyqvist miał zagrać w serialu rolę Chekhova. Jednak musiał zrezygnować z udziału w jego realizacji z uwagi na inne, nieprzewidziane zobowiązania zawodowe.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych