PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 491
ocen
7,9 10 1 47491
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

BARDZO DOBRY FILM!! Profesjonalnie zrobiony i wciągający - Foremniak- żona Blachy {Mira}, Stenka- (Krystyna Marecka, sędzia Sądu Okręgowego), Anna Radwan- Żona Sikory, Dymna- Gospodyni, Globisz- Robert Gazda, partner Sikory, Bobrowski- Skalpel, Zieliński- Mnich, Kozłowski- Szybki, Grabowski- Kowal, Chabior- Rysiek, Koterski- Informator.

ocenił(a) serial na 1
Fisher_7

Dymna-gospodyni hahaha... Koterski-informator haha... Doobre!

użytkownik usunięty
Zbikowski

Anna Dymna to nie była żadna gospodyni tylko żona Ptaśka! Widać jak bardzo lubisz ten serial.

ocenił(a) serial na 9

ciekawe czy za 10 lat doczekamy sie uzupelnienia opisu. jeden z najlepszych seriali polskich a pod koniec jego emisji dalej nie ma uzupelnionego podstawowego opisu

brawa dla redakcji filmwebu

ocenił(a) serial na 7
Fisher_7

Czy ktoś wie jaka aktorka grała rolę dziewczyny Gazdy?

adi003

Dziewczynę Gazdy grała Kamila Baar. Grała już kiedyś z Więckiewiczem w filmie "Vinci".

ocenił(a) serial na 7
Fisher_7

Dzięki.
Wcześniej się domyślałem, że to może być ona, ale wg danych z filmweb aktorka ta ma 38 lat, a w serialu wygląda o kilkanaście lat młodsza (moim zdaniem). To mnie trochę zmyliło. :)

ocenił(a) serial na 7
Fisher_7

Co ja napisałem. :D

Jeszcze raz, tym razem poprawnie:

Dzięki.
Wcześniej domyślałem się, że to może być ona, ale wg danych z filmweb aktorka ta ma 38 lat, a w serialu wygląda o kilkanaście lat młodziej (moim zdaniem). To mnie trochę zmyliło. :)

ocenił(a) serial na 7
Fisher_7

Co ja napisałem. :D

Jeszcze raz, tym razem poprawnie:

Dzięki.
Wcześniej domyślałem się, że to może być ona, ale wg danych z filmweb aktorka ta ma 38 lat, a w serialu wygląda o kilkanaście lat młodziej (moim zdaniem). To mnie trochę zmyliło. :)

ocenił(a) serial na 7
Fisher_7

kolejna moja pomyłka tego wieczoru, ech..

Kamilla Baar ma 28 lat, więc wszystko gra.

Dziwny ten dzień, jest mi wstyd, sorry. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones