PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 491
ocen
7,9 10 1 47491
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

Gruby serial

ocenił(a) serial na 10

W końcu stworzono coś co można obejrzeć. Super dobrani aktorzy, muzyczka też odjechana, no i w dużym stopniu oparty na faktach. W końcu ktoś pokazał prawdziwą polską mafię, ale nie tylko przemoc i przekrety ale także zasady tam panujące.

tomekbar18

"Piszesz o mafii w Polsce? W Polsce głąbie nie ma mafii" Tu się zgadzam ze skalpelem. Niech w końcu ludzie przestaną gadać o serialu który pokazuje mafię w Polsce bo bandziory z Polski to jeszcze nie mafia. Co nie znaczy że srrial jest zły bo bardzo mi się podoba.

tomekbar18

"Piszesz o mafii w Polsce? W Polsce głąbie nie ma mafii" Tu się zgadzam ze skalpelem. Niech w końcu ludzie przestaną gadać o serialu który pokazuje mafię w Polsce bo bandziory z Polski to jeszcze nie mafia. Co nie znaczy że srrial jest zły bo bardzo mi się podoba.

tomekbar18

"Piszesz o mafii w Polsce? W Polsce głąbie nie ma mafii" Tu się zgadzam ze skalpelem. Niech w końcu ludzie przestaną gadać o serialu który pokazuje mafię w Polsce bo bandziory z Polski to jeszcze nie mafia. Co nie znaczy że serial jest zły. Mnie się bardzo podoba. I z odcinka na odcinek staje się coraz lepszy.

ocenił(a) serial na 10
tomekbar18

Wiolek, a wg. ciebie Pruszków i Wołomin to co były - gangi, grupy przestępcze. Jak możesz napisać że nie była to mafia skoro Pruszków i Wołomin mieli wpływ praktycznie na wszystko i na wszystkich. To od nich zależało co, gdzie i kiedy. Zobacz nawet na samą strukturę tych gryp. Podział władzy jak w mafii. Tylko u nas w Polsce nie można mówić że to mafia bo nie ma takiego oznaczenia tylko zorganizowana grupa przestępcza. Oglądałem program w którym wypowiadali się rezydenci mafii rosyjskiej i ukraińskiej w Polsce i sami oni mówili że Pruszków jest jedną ze znaczacych MAFII w Europie Wschodniej. A u nas w kraju żaden polityk, sędzia czy prokurator nie powie że działała mafia. Nie chcą tego aż tak wyolbrzymiać bo to by było jak przyznanie się do błedu. Nie porafili tego upilnować, sami wpadli w sidła mafii a do tego nie potrafią do dnia dzisiejszego ukrócić tego procederu. Teraz w Polsce nie ma mafii, są tylko małe grupy przestępcze którym aby stworzyc takie struktury jakie posiadał Pruszków czy Wołomin są praktycznie niemozliwe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones