PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339345}
7,9 47 491
ocen
7,9 10 1 47491
7,7 6
ocen krytyków
Odwróceni
powrót do forum serialu Odwróceni

Skalpel [*]

ocenił(a) serial na 10

No nie no, jak oni mogli go zabic...To byla moja ulubiona postac!! Myslalam, ze pociagnie do konca, a to dopiero polowa serii:( Choc w sumie bylo do przewidzenia, w "Swiadku" nie bylo go widac, gdy Blacha wychodzil z wiezienia ( wtedy pokazali reszte uwiezionych "chlopcow z Pruskzowa"). Szkoda, mam tylko nadzieje, ze rola Bosaka nie ograniczy sie do tego krotkiego epizodu z Sikorowna, bo jego tez lubie.

ocenił(a) serial na 9
chibi

No w sumie to była taka fajna wyluzowana postać. Mogła się podobać. Ale teraz przynajmniej Blacha nie będzie miał żadnych wyrzutów kapując na swoich "partnerów biznesowych".

ocenił(a) serial na 10
turku

Teraz to pewnie poleci jak z platka...Zemsci sie na mnichu za to, ze go sprawdza, a Kowal...A wlasnie, co sie z nim stalo? W wiezniu jest czy w szpitalu?

chibi

Skalpel był moim ulubionym bohaterem, wielkie brawa dla aktora za znakomicie zagraną rolę, serial super szkoda że już dobiega końca,
właśnie oglądnęłam 9 odcinek i zaczyna robić się "ciepło"

chibi

do black shit : kolo jesli uwazasz ze znasz sie na polskiej mafii to ja ci mowie ze sie nie znasz....kielbase odstrzelila tzw.Grupa Rympałka wszyscy juz o tym wiedza a masa powiedzial ze go zabil tylko po to zeby osoby z zarzadu zaczeli go cenic

ocenił(a) serial na 10
psycho_6

Zgadzam się z Psycho. To Rympałek odstrzelił "Kiełbasę". A żeby akcję Masy poszły w górę, powiedział, że to on odstrzelił swojego kumpla.

Jednak wracając do tematu posta. Też mi szkoda "Skalpela", on z całego Pruszkowa był najbardziej spontaniczny. Naprawdę barwna postać i przyznam, że bez niego będzie pusto :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones