serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Off the Map: Klinika w tropikach

Off the Map
2011
42m
7,3 2 225
ocen
7,3 10 1 2225
Troje lekarzy rozpoczyna pracę w klinice na tropikalnej wyspie. Zobacz pełny opis
Off the Map: Klinika w tropikach zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

"Off the map: Klinika w tropikach", to nowa produkcja twórców "Chirurgów". Troje młodych lekarzy: Lily Brenner, Mina Minard i Tommy Fuller zaczyna pracę w nietypowej klinice na pięknej i dzikiej wyspie, która w niczym nie przypomina placówek medycznych jakie dotychczas znali. Nie ma tu zaawansowanego technicznie sprzętu medycznego, często"Off the map: Klinika w tropikach", to nowa produkcja twórców "Chirurgów". Troje młodych lekarzy: Lily Brenner, Mina Minard i Tommy Fuller zaczyna pracę w nietypowej klinice na pięknej i dzikiej wyspie, która w niczym nie przypomina placówek medycznych jakie dotychczas znali. Nie ma tu zaawansowanego technicznie sprzętu medycznego, często też brakuje podstawowych leków, są za to piękne widoki, dzikie zwierzęta i niezliczone okazje do poszerzenia wiedzy nie tylko medycznej, ale i życiowej.

studio
ABC Studios / Minnesota Logging Company / ShondaLand
tytuł oryg.
Off the Map
inne tytuły
Serial kręcono na wyspie O'ahu (Hawaje, USA)


Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Może jakbyśmy zebrali zbiorą petycje to może by zrobili drugi sezon Off The Map. Ja cały czas nie mogę przyjąć do wiadomość tego,że nie będzie kontynuacji serialu. On był taki super, no ja nie mogę jak oni mogli to zrobić. Już chyba trzy razy powtarzałam cały sezon 1.
Jest ktoś chętny ?

Wydaje mi się, że serialowi brakuje realizmu. Kręcony jest na Hawajach, akcja toczy się "gdzieś w Afryce", a wszystko to z daleka wygląda na Amerykę Południową. Takie są moje subiektywne wrażenia. Były seriale medyczne, które zdecydowanie lepiej oddawały realia, jak np. kilka odcinków Ostrego Dyżuru, które toczyły się...

więcej

Zasady:
* Każdy aktor zaczyna z 30 punktami.
* W jednym poście możemy "uratować" i "zabić" po jednym aktorze.
* Przy "ratowanym" aktorze piszemy SAVE i dodajemy 2 punkty natomiast przy
"zabijanym" aktorze piszemy KILL i odejmujemy 2 punkty. W chwili gdy artysta uzbiera 60
punktów idzie do Hall of Fame, a gdy...

kiedy brenner budzi się koło pająka?

odcinku ranny jest ten cały Nicholas Gonzalez I ? :D ważne ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones