Rachelle Lefevre 

Rachelle Marie Lefevre

7,0
3 362 oceny gry aktorskiej
Rachelle Lefevre
Rachelle Marie Lefevre urodziła i wychowała się w Montrealu (Kanada). Jej ojciec jest nauczycielem języka angielskiego, a matka psychologiem. Rachelle ma trzy siostry i mówi zarówno po francusku, jak po angielsku. Podczas gdy rodzina jej ojca pochodzi z Francji, Lefevre dorastała posługując się w większości językiem angielskim. Uczęszczała do Centennial Academy, prywatnego liceum, a później studiowała sztuki kreatywne w Dawson College. Studiowała teatr przez dwa lata w Walnut Hill School w Natick, w Massachusetts.

Podczas pracy jako kelnerka w barze sushi w Westmount, stały klient pomógł Lefevre w dostaniu się na casting do sitcomu "Student Bodies". Nie dostała roli, jednak dyrektor castingu zadzwonił do niej z propozycją roli w kanadyjskim serialu "Big Wolf on Campus" , w którym zagrała Stacey Hanson. Lefevre wystąpiła w "Niebezpiecznym umyśle", wyreżyserowanym przez George'a Clooneya. Pojawiła się również w filmach telewizyjnych takich jak "Przelotna znajomość" czy "Chłopak pilnie poszukiwany" i dostała rolę w komedii romantycznej "Hatley High". W 2004 roku zagrała Ettę Place w filmie "Legenda Butcha i Sundance'a".

Rachelle przeprowadziła się do West Hollywood, w Kalifornii tego samego roku i pojawiła się w filmach "Głowa w chmurach" oraz "Noel", w których zagrała obok Penélope Cruz. W kwietniu 2004 roku Lefevre zagrała w filmie "Król rzeki" obok Edwarda Burnsa. Występowała również w sitcomie produkcji Foxa "Life on a stick" w roli Lily Ashton, pracowniczki baru z fast foodami w centrum handlowym. Zagrała gościnnie w wielu serialach telewizyjnych, m.in. w "Czarodziejkach" w roli Olivii Callaway i w piątym sezonie "Undressed" jako Annie Isles. Rachelle Lefevre wzięła udział w castingu do głównej roli kobiecej Annie Cartwright w "Life on Mars", remake'u Davida E. Kelley'a oryginalnej serii BBC. Po nakręceniu odcinka pilotowego została jednak zastąpiona przez Gretchen Mol.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 lutego 1979

miejsce urodzenia: Montreal, Kanada

wzrost: 168 cm

Teen Choice
Zdobyła Teen Choice,
Sprawdź wszystkie nagrody
Opuściła serial "Big Wolf on Campus", aby kontynuować studia, tak jak jej postać.
W oryginalnym pilocie serialu "Life on Mars" zagrała postać Annie Cartwright, ale później rola została ponownie obsadzona. Ostatecznie angaż dostałą Gretchen Mol, a imię postaci zostało zmienione na Annie Norris.
Ma trzy siostry.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Najpiękniejsza para z Barbim :)

Niesamowicie zbliżona urodą do mojej wyimaginowanej wersji Triss Merigold z sagi Wiedźmińskiej. A wy jak uważacie?
Czy według was pasowała by na tę czarodziejkę?

Jw

Nie wiem dlaczego ale bardzo mi sie podoba ;) Jest bardzo atrakcyjna i te wlosy hmmm :P

10/10!!!

-///////////////////////////////

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones