PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296341}
6,9 15 946
ocen
6,9 10 1 15946
7,0 3
oceny krytyków
Oficerowie
powrót do forum serialu Oficerowie

Może mi ktoś wyjaśnić sens scen seksu Granda i tej panienki w więzieniu (poza tym ze w filmie sensacyjnym zawsze tak jest) - chyba że mi coś umknęło (o ile to wogóle możliwe ;)))

tikka

chyba robia je tylko po to aby dodać pikanteri serialowi, a;e jak dla mnie to sceny te są zbyteczne podobnie jak i te Kosmy z Alą. To nie film romantyczny ani erotyczny, proponuje więcej akcji mniej namiętności.

ocenił(a) serial na 5
Kami122

no co wy to erotyk pierwsza klasa, w następnych odcinkach Grand będzie schylał się po mydło, a Szymczyszyn będzie masturbować się pałą policyjną, popieram ten saerial to gówno jakich mało, niewiem po co te cseny zamiast jakiejś konkretnej akcji

deamon82

"Szymczyszyn będzie masturbować się pałą policyjną", nie liczyła bym na taką perwersję w telewizji pana Bronisława W. Ale pomysł ze schylaniem sie Granda po mydło spodobał mi się, może wtedy coś by się wkońcu działo.

Kami122

Jak na razie "Oficerowie" to dla mnie wielkie rozczarowanie. gdzie Kruszon, gdzie jakaś sensowna akcja, gdzie pojedynek charakterów? Ile jeszcze tajemnic i zbędnych wątków zaserwuje nam twórca filmu. To zupełnie nie przypomina "Oficera" i dobrze, że można się przerzucić na TVN, bo wieje nudą.

tikka

sensu może i nie ma, ale za to wreszcie muzyka zaje*ista ! ! ! :D

ocenił(a) serial na 6
sephiroth_4

Ale te sceny miały sens dzięki nim narodził się mały Jacek czyli Jacek zrobił to co wciąż nie udało się Tomkowi i być może nigdy się nie uda przynajmniej z Aldonka:)

ocenił(a) serial na 7
tikka

juz od pierwszej czesci, w serialu jest duzo erotyki, namietnosci, wg mnie zbyt duzo, bo jak kika razy widze jak Ala sie mizia i jeszcze ta muzyka to ma sie dosc ;/

ocenił(a) serial na 6
tikka

Ma sens, dzięki temu, ze Grand uprawia seks z dziennikarką, ma wpływy na to jak ona pokaże go w materiale zmontowanym i ukazanym na ekranie. Grand chce zniszczyć i ośmieszyć policję medialnie więc potrzebuje do tego narzędzia, tym z kolei staje się dziennikarka, uprawiając z nią seks tak naprawdę ją kupił, a ta zrobi wszystko, co on zechce, ponadto zaspakaja popęd, z perspektywy więźnia, bardzo pożądane.

Caroline_0

Dziecko z nią ma w trzeciej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones