PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104788}

Oggy i karaluchy

Oggy et les cafards
6,7 4 496
ocen
6,7 10 1 4496
Oggy i karaluchy
powrót do forum serialu Oggy i karaluchy

nie no kocham tą bajke wprost. tylko dla niej ogladam stacje z kreskowkami. taka lepsza wersja toma i jerry'ego ... burton bylby w siodmym niebie. i jeszcze ta muzyka... miau miau miau miau miau miau miau miau miau miau miau miau miauuu.... (hahaha)

chinese_bomb

O tak! Oggy jest najlepszy! A swoją drogą wie ktoś skąd można wytrzasnąć muzykę z Oggiego? Kocham ją po prostu. :)

ocenił(a) serial na 10
Airiam

ja sobie sciagnalem z neta wszystkie odcinki Oggy'ego i jest ich chyba 166 w rapid sharze:) jeden odcinek posiadał tą piosenkę startową a reszta zaczynala sie od tytulu odcinka:)

wiec przerobilem ten odcinek z muzyką na mp3 poprzez program do przerabiania filmow z Rmvb na Divix lub inne formaty jak np. mp3:) wycialem kawalek gdzie muzyka sie zaczyna i konczy i tak oto zostalem posiadaczem dzwonka na telefon:)

GustGustaw85

A podzieliłbyś się może? x)

ocenił(a) serial na 10
Airiam

czym??? muzyką czy odcinkami Oggey'go;)

GustGustaw85

Muzyką :)

ocenił(a) serial na 10
Airiam

Na chwile obecna nie moge bo jestem zdala od domu i to na dlugo wiec odpada;/ a nawet kabelka nie mam by wrzucic muze na kompa i wyslac ci emailem wiec sorrka ale dam znac kiedy bede mogl spelnic twa prosbe:)

pozdro:)

GustGustaw85

Okej, nie ma sprawy. I dzięki za chęci :)

użytkownik usunięty
chinese_bomb

Oggy wymiata! xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones