Bezschematyczny, bezpretensjonalny, kontorwersyjny... po prostu inny. Dla takich seriali naprawdę warto marnować chwile przed telewizorem, choć właściwie słówko "marnować" jest w tym wypadku nieadekwatne. Ogólnie polecam i nie mogę się doczekać powtórki :)
Znowu zaczęłam oglądać ten serial ;) Jest naprawdę bardzo dobry, pomimo tego że już drugi raz go oglądam to i tak z takim samym zaciekawieniem jak za pierwszym razem ;) Aktorzy też są super dobrani :) Facundo Arana jest super :)