Olive Kitteridge

2014 4 odcinki
Olive Kitteridge
8,1 14 069
ocen
8,1 10 14069
12 930
chce zobaczyć
8,3 11
ocen krytyków
{"rate":8.27273,"count":11}
{"type":"film","id":605700,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Olive+Kitteridge-2014-605700/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Olive Kitteridge
  • devotchka ocenił(a) ten serial na: 10

Jestem poruszona, postać Olive jest mi bardzo bliska..

no i Frances McDormand.. jest rewelacyjna, jej chłopcy również :)

• DONEK_filmweb ocenił(a) ten serial na: 8

devotchka prawdziwość tego serialu jest " powala"

• Zavebee ocenił(a) ten serial na: 9

devotchka podpisuje się pod tym nogami i rekami :P już dawna nic mi się tak nie podobało od HBO

• mamasakra ocenił(a) ten serial na: 9

devotchka nie Tobie jednej, jestem wstrżąśnięty po obejrzeniu Olive

• spacey1 ocenił(a) ten serial na: 8

devotchka Jestem po dwóch odcinkach dopiero, ale … aż się boję dalej oglądać. Jak w lustrze.

• Johny_Blade ocenił(a) ten serial na: 7

devotchka Mi się skojarzył z klimatem z powieści Virginii Wolf, te nieszczęśliwe kobiety, duszące się w roli matek i żon. Świetna Frances i świetne kino.

• utopia27wawa ocenił(a) ten serial na: 8

Johny_Blade To nie kwestia roli

• Thorgal1982 ocenił(a) ten serial na: 8

devotchka Nareszcie ktoś napisał - "chłopcy" - a nie - "chłopacy". Nie jest ona co prawda błędna, ale jest irytująca.

• Krzywa79 ocenił(a) ten serial na: 9

devotchka O tak!!! Wszystkie postacie, ich historie, traumy - są przekonywującego i trafiające prosto w serce. Ale Oli szcegolnie! To taka „ofiara swojego zycia”, która po prostu nie potrafi być inna. Czasem tak w zyciu jest, ze postępujemy niewłaściwie, że jesteśmy nieprzyjemni, że kąsamy, ale de facto jest to obrona oraz nieumiejętność przybrania innej postawy. To tak jakby człowiek wiedział, ze źle buduje swoje życie, relacje z bliskimi, ale nie ma narzędzi ku temu, by zrobić to właściwie - bo niby kto miał ci pokazać - znęcająca się nad tobą matka, ojciec alkoholik, oziębły albo nieobecny rodzic albo ojciec, który odebrał sobie życie...?!?!