On My Block
powrót do forum 3 sezonu

dużo fanów wyraziło swoje rozczarowanie finałem sezonu 3 On My Block, co jest całkiem zrozumiałe. ja mam mieszane uczucia. z takim finałem serial może równie dobrze się skończyć lub być kontynuowany a tak czy inaczej było by to dobre zakończenie.

gdyby sezon 3 był tą klamrą zamykającą serial wtedy dostalibyśmy bardzo życiowe zakończenie które pokazuje, że przyjaźnie nie są wiecznie, nieważne jak głęboka łączy was więź. wiem, że powstanie sezon 4 i absolutnie nie chcę żeby ta historia zakończyła się na tym że grupa się rozpadła, Monse zapomniała o swoich przyjaciołach a Diego został liderem gangu od czego tak desperacko od samego początku próbował uciec. ale byłabym nawet dziwnie usatysfakcjonowana gdyby tak to się wszystko skończyło.

isobel

Ja nie dopuszczam myśli, że to może być koniec i miałoby nie być kolejnego sezonu.
Bardzo by mi brakowało ich wszystkich...

yuflov

bardzo dobrze więc, że powstaje sezon 4 :)
pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać na sezon 4. lubię życiowe zakończenia nawet gdyby miały być smutne, ale ta historia zasługuje na szczęśliwy finał.

isobel

Wiesz, wydrę się trochę, jak małe dziecko, ale każde zakończenie tutaj - smutne czy z happy endem, byłoby zakończeniem, a jak NIE CHCĘ ZAKOŃCZENIA!!! chcę aby to trwało i trwało :) 10 sezonów albo i więcej, aż nasi bohaterowie mocno się zestarzeją, pomarszczą, posiwieją, a my razem z nimi :)

Oczywiście nie ma jeszcze informacji o 4 sezonie, ale gdzie by tego nie szukać, to powstanie uznawane jest za formalność... choć w tych niepewnych czasach, niczego nie można być pewnym.
Ale bądźmy dobrej myśli :)
buziaki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones