PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685998}
6,6 2 985
ocen
6,6 10 1 2985
Once Upon a Time in Wonderland
powrót do forum serialu Once Upon a Time in Wonderland

Lektor

ocenił(a) serial na 6

Czy ktoś wie czasem czy nie mają puszczać tego w jakiejś Polskiej telewizji ?

tragta

Na razie nic nie wiadomo, przynajmniej mi. Serial miał jednak wielu LOJALNYCH fanów i jak tylko coś takiego się pojawi, to powinno tu być umieszczone. Sam czekam na ten serial z lektorem, ale wątpię by wyemitowali ten serial w Polsce, z lektorem, skoro w Stanach cieszył się słabą oglądalnością.

ocenił(a) serial na 6
michu1945

Bo ja zatrzymałem się na 8 odcinku do którego nie mogłem znaleźć dobrze dopasowanych napisów.Jak takie już są to z chęcią powrócę do tego serialu

ocenił(a) serial na 8
michu1945

taa wielu lojalnych fanów, czyli 5 osób z filmweba produkujących 3 wypowiedzi raz na tydzień. Co za brednie, masakra.
A dobra wersja powinna być na Zalukaj lub iitZ.info - zamień Z na V bo cenzura blokuje adres.

W sumie to dopiero od połowy serialu wszystko się rozkręca więc skoro przebrnąłeś przez słaby początek, to polecam obejrzeć :>

Artemisek

Tak. Wielu lojalnych fanów.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Ta pamiętam tych wielu lojalnych fanów z nickami Michu, Artemisek, Divine, Kessie i Derisior. PLS przestań już.

Artemisek

Masz ograniczone widzenie do tego forum. Nie ma sprawy, ale nie neguj zdania kogoś kto widział inne fora i znacznie więcej opinii o tym serialu, niż tu + oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

To forum odzwierciedla wszystko - fanów tutaj jest 5, ouat ma fanów na tym forum ok. 200, a TVD ok. 500 jak nie więcej - nie wciskaj więc ludziom kitu, bo to forum jest martwe i odzwierciedla właśnie ilość tych super fanów w porównaniu z innymi serialami.

Artemisek

Dlatego napisałem: "Masz ograniczone widzenie do tego forum." Są też wierni fani, którzy nie udzielają się na forach.

Finał oglądało 3 380 000 widzów w samych Stanach. To mówi samo za siebie.

Źródło:
http://tvbythenumbers.zap2it.com /2014/04/04/thursday-final-ratings-the-big-bang-theory-greys-anatomy-scandal-ame rican-idol-the-millers-the-crazy-ones-elementary-adjusted-do/251096/

ocenił(a) serial na 8
michu1945

wow strasznie dużo osób, normalnie miazga. Zapomniałeś podać ile osób w grupie komercyjnej oglądało - bo 5 latkowie i stare babki nie potrafiące zmieniać kanałów się nie liczą. Ile to będzie? Milion? z czego 1/100000 jest fanem serialu, bo większość 'od tak' sobie przełączyła kanał, a inni oglądali jedynie ze względu na OUAT? XD

Z resztą to, że serial mi się podobał nie oznacza, że jestem jego fanem tak szczerze mówiąc... czyli lojalnego na największym w polsce forum filmowym masz jednego... bo nikt oprócz nas się tutaj nie wypowiada. Świeeetny wynik. Zachwycający. Moda na sukces ma więcej fanów w polsce i za granicą i to w grupie komercyjnej, a nie tej do której jest kierowana(czyt. stare babcie)

Artemisek

Pisałem o "LOJALNYCH fanach" - 3 380 000 widzów - a nie o "wielu fanach" jak w przypadku OUaT.

Po raz kolejny pojawia się twój problem: ograniczone pole widzenia do tego forum. Nie każdy ma tak słaby zasięg.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Po raz kolejny pojawia się twój problem - dysmózgia. Napisałeś "WIELU LOJALNYCH FANÓW", słowo "wielu" jest względne - w przypadku serialu porównuje się go z innymi serialami. OUaTiW w porównaniu do jakiegokolwiek innego niedawno zakończonego serialu wypada beznadziejnie a istnieje cała masa seriali zakończonych 3-5-8 lat temu które nadal są chętnie oglądane i popularne. Te seriale mają WIELU LOJALNYCH FANÓW, a nie jakieś gówno które nie posiada nawet 1 psychofana na całym filmwebie, największym w polsce forum o filmach i serialach.

Ten super serial z wielką ilością lojalnych fanów nie ma ani 1 forum, ani nawet żadnego fanpage.

https://www.facebook.com/OnceWonderlandFansABC HA HA HA 800 osób na całym świecie które sobie kliknęły lubie to rly? to już ja mam więcej fanów niż ten serial

Artemisek

3 380 000 widzów nie jest liczbą względną i jest to ilość osób porównywalna do mieszkańców stolicy Brazylii. Oglądali do końca, czyli byli mu lojalni. Nie pisałem o kultowości tego serialu, tak jak Ty wspomniałeś.

Znowu ograniczony zasięg do "filmweb, filmweb, filmweb..." 3 miliony widzów. Wiernych i lojanych do samego końca. To 58% oglądalności pierwszego odcinka, ale zawsze się liczy.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Ty chyba serio jesteś jakimś popaprańcem, gadasz w kółko te same pierdoły nie mające nic wspólnego z prawdą. Powołujesz się ilość starych babek które przypadkiem miały włączony telewizor podczas emisji serialu. Kto Ci powiedział, że te osoby które przypadkiem włączyły wtedy ABC z jakiegoś tam powodu to fani serialu a tym bardziej lojalni? Wakacyjne powtórki o tej godzinie często miewają lepszą oglądalność więc skończ się ośmieszać wypisując brednie.

Miliony widzów? Ten serial NIE MIAŁ NAWET MILIONA WIDZÓW w grupie wiekowej 18-49. Odpowiednik polskiego "Mango TV" miewa lepsze wyniki.
A to, że ktoś zapomniał wyłączyć TV czy włączył włączył upośledzonej 70 Babci ABC żeby się patrzyła w ekran, albo włączył swojemu 5 letniemu dziecku bajeczkę nie robi z tej osoby żadnego wiernego widza. U mojej babci ciągle leci poslat bo ta nie potrafi obsługiwać pilota od dekodera i to nie robi z niej żadnego fana kanału czy programów tam lecących, a już bynajmniej lojalnego.

Filmweb, Filmweb, Filmweb? już całkiem mózg Ci wypaliło? Pisałem w poprzednim poście o Fejsie, nieistniejących fanpage'ach serialu i nieistniejących forach serialu.


Napisałeś, że serial ma niby wielu lojalnych fanów. Przeczytaj sobie definicje wszystkich tych 3 wyrazów.
To, że ktoś coś ogląda nie czyni go automatycznie fanem. Ja obejrzałem WSZYSTKIE odcinki, i zrobiłem to tylko dla tego, że serial jest powiązany z OUAT - gdybym wcześniej nie obejrzał tego pierwszego, to drugiego odcinka bym nie zobaczył.

Artemisek

Udokumentowane 3,38 miliony widzów ma wiele wspólnego prawdą. Wiem, że prawda boli

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Tutaj masz swoje miliony widzów:
http://www.spoil
ertv.pl/show/once-upon-a-time-in-wonderland/ratings

A żaden serial / program na abc w tym timeslocie czy to w wakacje czy tym bardziej w sezonie premier nigdy nie miał oglądalności poniżej 2.3 i 0,8. - to jasno pokazuje, że nie ważne jakie gófno będzie leciało i tak zawsze ktoś włączy ABC z różnych powodów.

No, a skoro 'lojalni fani' tego serialu istnieją to proszę, pokaż mi ich bo jakoś na necie takich osób nie widać. To że serial ktoś oglądał nie czyni go żadnym fanem, przeczytaj sobie definicję tego słowa.

Gdybyś napisał, że dużo ludzi oglądało ten serial to też byś skłamał - wyniki oglądalności w porównaniu do innych seriali i programów były tragiczne ale to już nie koniecznie wina samej produkcji tylko godziny i dnia emisji.


Dobrze napisane, Michu - PRAWDA BOLI HA HA HA - Dobrze, że to nie ja muszę pomijać 80% twojej wypowiedzi i powtarzać w kółko to samo aby wmawiać samemu sobie jakieś brednie^^ (bo tego forum i tak nikt nie czyta więc raczej mało kto zobaczy o czym gadamy)

Artemisek

Są też wierni fani, którzy nie udzielają się na forach. Jesteś jak Hermiona Granger: mądry i w ogóle, ale najzwyczajniej masz pewne ograniczenia w dostrzeganiu różnych zjawisk.

Ja podaje fakty, Ty bawisz się w interpretację. Ty porównujesz do innych seriali a ja nie, bo skupiłem się tylko na "OUaTinW".

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Ty podajesz fakty? Sorry to ja podałem fakty a fakty są takie:


1. Na filmwebie nikt opróćz naszej 2 się nie wypowiada. Raz na miesiąc pojawi się jakaś osoba która przypadkiem trafiła na ten serial.
2. Nie istnieje żadna strona poświęcona w pełni serialowi OUAT
3. Nie istnieje żadne forum poświęcone w pełni serialowi UATIW
4. Serial miał tragiczną oglądalność, i głównie negatywne opinie.
5. W grupie komercyjnej czyli takiej w której rzeczywiście mogli fani serialu się pojawić średnia oglądalność serialu nie przekroczyła nawet miliona osób.
6. Ilość fanartów w internecie jasno wskazuje, że każdy miał w dupie ten serial.
7. Ilość AMV związanych z OUATIW jasno pokazuje, że nie było osób które na tyle lubiły by ten serial aby tworzyć media z nim związane.
8. Słowo WIELU jest względne, więc musi posiadać jakiś punkt zaczepienia. Porównując do jakiegokolwiek aktualnie emitowanego serialu przez stację ABC wypada blado.
9. Serial bazuje na oglądalności OUAT - nawet jeśli komuś się nie podobał, to dzieje się w tym samym uniwersum więc prawdziwi fani OUAT musieli niestety się z tym serialem zapoznać aby znać pełną historię bohaterów z OUAT. - co z resztą jasno pokazuje 4 sezon i postać Waleta z ouatiw
10. Media na YT związane z OAUTIW mają tragiczną wręcz ilość wyświetleń - crackvideo posiadają po 2-4k wyświetleń, z czego większość to przypadkowe kliknięcia a to w jasny sposób pokazuje jak mało popularny był ten serial i jak mało fanów posiada / posiadał. (nigdzie nie twierdziłem, że nie miał ich wcale)

Artemisek

Znowu bawisz się w interpretację. Finał serialu oglądało i było mu wiernym do końca 3 340 000 widzów. To jest fakt i tylko o tym pisałem.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

To ty sie bawisz w interpretacje. 3 miliony osób oglądało o tej godzinie znaczek ABC bo są fanami tej stacji i jej logo, a ty mi wypisujesz tutaj jakieś brednie o fanach serialu.

Ty pisałeś o fanach serialu, a nie o ilości telewizorów/dekoderów na których wtedy włączony był kanał ABC. Takich fanów prawie w ogóle nie ma. Tobie jednak ubzdurało się że jest ich wielu.

Artemisek

3 miliony wiernych fanów zostało zarejestrowane. Reszta mnie mało obchodzi.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Chyba wyimaginowane. Zapraszam do zapoznania się z definicją słowa 'fan'. Dyskusja ze zwykłym 'podręcznikowym' trollem też mało mnie obchodzi więc skończę tracić swój czas. Powodzenia.

Artemisek

Skoro oglądali do samego końca i to w takiej liczbie, byli "zagorzałymi wielbicielami czegoś lub kogoś". W tym przypadku OUaT in Wonderland.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

*rzuca karmę dla trolli w kierunku micha* ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones