PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685998}
6,6 2 985
ocen
6,6 10 1 2985
Once Upon a Time in Wonderland
powrót do forum serialu Once Upon a Time in Wonderland

"ALICE GIVES JAFAR THE FIGHT OF HER LIFE ON THE SEASON FINALE

The all-powerful Jafar succeeds in making his father love him and forcing Anastasia into thinking
she loves him. After Alice, Amara and Cyrus escape, Jafar imprisons the Jabberwocky and calls
upon an army of dead soldiers to do his bidding. Meanwhile, Alice and the White Rabbit raise
their own army to fight Jafar for the realm and a final confrontation between Alice and Jafar takes
place at the Well of Wonders on the season finale"

Kogo zobaczymy w tym odcinku:
“And They Lived…” guest stars include ... czyli
Jabberwocky, Amara, Taj, White Knight, Sentry, Nyx, Rafi, Edwin, Sarah, Millie and Alice’s
Daughter... czyli to taki prawdziwy finał?

A ja tak liczyłam na sezon II ! Jak nie będzie następnego sezonu to chcę spin-off na Krainę OZ!

Źródło: http://www.spoilertv.com/2014/03/once-upon-time-in-wonderland-episode_17.html

ocenił(a) serial na 6
Kessie

Mówiło się o spin-off Nibylandii

Kessie

Mam nadzieję że Will nie kopnie w kalendarz w 1x12, bo nie mogę się doczytać żadnej wzmianki o nim w tej zapowiedzi.

ocenił(a) serial na 10
Mati9319

Być może jest :)
"“Once Upon a Time in Wonderland” stars Sophie Lowe as Alice, Michael Socha as Knave of Hearts, Peter Gadiot as Cyrus, Emma Rigby as The Red Queen with Naveen Andrews as Jafar and John Lithgow as the voice of the White Rabbit."

Tylko to taka stała zapowiedź dodawana do kolejnych odcinków, że dodałam tylko kto wystąpi oprócz tego gościnnie. Ale nie wiem też czy stałej obsady do tych zapowiedzi automatycznie się nie przekopiowuje.

A jeśli nie ma to mam nadzieję, że jest już w Storybrooke :)

Kessie

promo:
http://youtu.be/p-h8wF4XbYM

ocenił(a) serial na 10
cathrine00

Ciekawe czy jako finałowy odcinek będzie czasowo trwał dłużej?
(tak jak czasem jest np. 1,5 h pilotażowego odcinka)

Kessie

Właśnie obejrzałem. Zdążyli wszystko zmieścić w 42 minutach i mogę napisać, że nazwa odcinka kończy się na "... Happily Ever After".

To było wszystko ponad... zaj***stość tego serialu. Nie potrzeba też drugiego sezonu.

ocena: 7 na 6

michu1945

Hehe :) Myślę, że nazwy można się było domyśleć ;)
Ale zgadzam się, odcinek był rewelacyjny i przy takim zakończeniu druga seria byłaby niemalże... zbrodnią :)
Powiem krótko: REWELACJA

ocenił(a) serial na 8
Kessie

świetny odcinek! tak powinny kończyć się seriale. cały czas coś się działo a na koniec wszystko skończyło się tak jak powinno. cieszę się, że nie przestałam oglądać, bo trzeba przyznać, że pierwsze odcinki nie powalały na kolana. za to druga połowa sezonu i końcówka na najwyższym poziomie

Kessie

CIEKAWOSTKA: Córka Alicji i Cyrusa miała na sobie taki sam strój co młoda Królewna Śnieżka, gdy uratowała ją Regina.

ocenił(a) serial na 5
michu1945

Dzięki. Wiedziałam, że ta dziewczynka mi coś przypominała :)
Dobre, proste zakończenie. Typowo bajkowe. Źli przegrali, dobrzy wygrali, było poświęcenie. Fajnie, że Rabbit 'pilnował' Alicję później :).

ocenił(a) serial na 10
michu1945

Aaa! Wiedziałam, że wydał mi się jakiś podobny! Ale to pewnie nic nie znaczy (poza brakami kostiumowymi) ?

Kessie

Piękne zakończenie, idealne na koniec serii. Macie całkowitą rację, lepiej nie psuć wrażenia jakie zrobiła ta historia. Jest idealnie zamkniętą całością, tak jak to od początku zapowiadali twórcy.
Ale mimo wszystko cieszę się, że zobaczymy jeszcze Waleta w OUAT, bo brakowałoby mi jego tekstów ;)

ocenił(a) serial na 7
cathrine00

Zgadzam się! Końcówka była świetna, ale jedyne czego mi będzie brakować to Willa ;(

Kessie

Zakończenie po prostu fenomenalne.

Nie spodziewałem się takiego rozwiązania kwestii Jafara i jego ojca O_O

Śmierć Amary jakoś mnie nie poruszyła :P Poświęciła się - nie no spoko. To się chwali. Poza tym dobrze że Cyrus nie zdążył dowiedzieć się (prędzej od Jafara niż od Amary :P) co odwalała jego matka po rzuceniu klątwy przez Nyx. Oj długo by się chłopina po tym zbierał :P

Alicja - żyje, Cyrus - żyje, Will - żyje, Ana - żyje. NO I SUPER! :D

Ostatnie minuty odcinka w Victorian England - coś niesamowitego! :D Cała ekipa, no nie mogę.

Swoją drogą dość dużo czasu musiało upłynąć między sceną na balkonie ("Idziemy do domu"), a ślubem. W końcu nie można z dnia na dzień (szczególnie jeśli chodzi o żonę Edwina xD) pogodzić się z faktem, że ślubu twojej córce udzieli gadający królik :D

Mati9319

Zgodzę się w 100%. Tak jak cały serial "dupy nie urywał", tak ostatni odcinek pobił wszystko. Przeżyłam zawał, bo myślałam, że koniec serialu nastąpił w 1x12, ale się okazało, że nie zauważyłam 1x13.

Wszystkie wątki wyjaśnione, niesamowity klimat, akcja, romans, przygoda... Szkoda, że serial został skasowany, moim zdaniem miał wielki niewykorzystany potencjał. No ale Will (Knave) będzie grał w OUAT, więc jest nadzieja na kolejne nawiązania :)

ocenił(a) serial na 7
Kessie

Jestem trochę... rozczarowany finałem. Ale niech będzie, czego się bowiem mogłem spodziewać po tego typu serialu? Fajnie, że wątki pozamykali i nie ma niedosytu.
Przynajmniej Jaffar nie został unicestwiony i całkiem możliwe iż ujrzymy go choćby epizodycznie w Zaczarowanym Lesie.

Kessie

Ja chcę zobaczyć więcej duetu Jaffar - Amara :D

ocenił(a) serial na 6
tygrum

Ja bym chciala zobaczyc Jafar vs Rumple :)

ocenił(a) serial na 6
martiza3

O właśnie może ktoś znajdzie buteleczkę z Jafarem w Zaczarowanym Lesie.

no_bo_co

W EF? Lepiej w Storybrooke. Jakby Henry znalazł, to by było ciekawie :D

ja_ja_i_ja

Oby nie xD Jeszcze by się okazało, że Jafar to kolejny krewniak, piąta woda po kisielu xD

ocenił(a) serial na 10
ja_ja_i_ja

Zelena znajdzie :) Będą pasować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones