PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005631}
7,9 10 477
ocen
7,9 10 1 10477
7,0 2
oceny krytyków
One Piece
powrót do forum serialu One Piece

Ja nie dokończyłem pierwszego odcinka, bo sorry, ale "gumowy" dzieciak to już trochę jednak głupawe :D. Na pewno odpowiada na zapotrzebowania filmowe współczesnych dzieci - totalna mieszanina kulturowa i rasowa, zabijanie "na wesoło", dzieci w roli dorosłych itd. Na pewno też doczekacie się scen erotycznych między dziećmi i to różnych płci - tak jak w "Szkole Zabójców". Tak więc... miłego oglądania ;).

mordachamordasinski

Masz dziwne potrzeby... Oczekiwanie pedofilii od tak lekkodusznego serialu to juz naprawde choroba psychiczna. Nie projektuj swoich potrzeb w taki sposob, to obrzydliwe.

JaN_736

To chyba sam masz "takie" potrzeby i coś z dynią, skoro doczytałeś się u mnie treści o pedofilii. Ja piszę o filmach tworzonych przez dorosłych, w których dzieci odgrywają role dla dorosłych. "Lekkoduszny" film, w którym dzieci "lekkodusznie" zabijają ludzi... To jest dopiero jest chore i robione dla takich aspołecznych "inteligentów" jak Ty, żeby maksymalnie zwiększać oglądalność - czyli kasę. I taka jest prawda.

mordachamordasinski

"Na pewno doczekacie się też scen erotycznych pomiędzy dziecmi i to roznych roznych plci".

Masz bardzo konkretne i zdecydowanie chore oczekiwania wobec tej serii. Jednak nie znajdziesz tam tresci jakich szukasz, to serial przygodowy. Potrzebujesz pomocy specjalisty.

JaN_736

Gdzie tu jest pedofilia? Przecież to Ty szukasz pedofilii, już w drugim poście. Masz ewidentne zaburzenia pod tym względem i problemy nawet ze zrozumieniem prostej treści czyjegoś postu. Ja Ci nie bronię oglądać takiego serialu "przygodowego", w którym dzieciaki rąbią się mieczami, ale jeśli komuś się to podoba - to prędzej ktoś taki potrzebuje pomocy specjalisty.

mordachamordasinski

Ani trailer, ani material zrodlowy ani sam serial nie ma jednej sceny ktora sugerowalaby, ze pojawi sie tam seks pomiedzy dziecmi, jednak Ty tam sie tego doszukujesz. To Twoja recenzja, nie moja.

Dziubasku, Ty masz duzy problem i kompletnie go nie widzisz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mordachamordasinski

Po raz kolejny. Ani trailer, ani material zrodlowy, ani serial nie ma ani jednej sceny ktora sugerowalaby, zeby pojawil sie tam seks pomiedzy dziecmi. Nie ma nawet najmniejszego sygnalu, zeby doszlo do takiej sytuacji. Zero.

Jednak Ty, zyjac w swoich chorych, pedofilskich fantazjach, doszukujesz sie takich tresci mimo tego, ze ich tam nie ma. To jest projekcja Twojego spaczonego umyslu, niczego wiecej.

To Ty masz problem, nie serial. Idz do specjalisty, naprawde. Chec ogladania seksu pomiedzy dziecmi to nie jest naturalna potrzeba, powinienes zaczac sie leczyc zanim zrobisz komus krzywde. Mowie to dla dobra Twojego i innych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mordachamordasinski

Naprawde odlatujesz. Teraz jeszcze rozdwojenie jazni?

Po raz n-ty juz, to Twoje umysl projektuje te pedofilskie potrzeby, nie moj. To Ty masz potrzebe ogladania seksu pomiedzy dziecmi, nie ja. To Ty poszukujesz takich tresci w serialu przygodowym, nie ja. Sprawiasz wrazenie chorego czlowieka. Mam nadzieje, ze nie masz dzieci. Tako zwyrol nie powinien zblizac sie do dziecka na 100.

JaN_736

Kolejny raz dowodzisz swoich zboczonych myśli i indolencji intelektualnej. Kolejny raz tłumaczę, że jeżeli lubisz oglądać dzieci w scenach brutalnych morderstw, to nie będzie Ci przeszkadzać seks między nimi. Nie pisałem nic o seksie dorosłych z dziećmi, ale widzę, że dla Ciebie to bez różnicy. Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec takich filmów, na pewno ma coś z dynią. Klasyczny pedofil, który odwraca kota ogonem. I Ty to udowadniasz. i radzę iść do specjalisty, bo akceptacja takich zachowań wśród dzieci nie jest normalna.

mordachamordasinski

Niestety swiat nie dziala tak jak Ty myslisz, ze dziala - w tym problem. Zyjesz w "swoim swiecie" w ktorym normalizujesz swoje chore pedofilskie potrzeby i myslisz, ze inni rowniez takie maja. Nie jest tak, jestes bardzo w swojej patologii.

Chec ogladania seksu pomiedzy dziecmi to tez pedofilia i wymaga leczenia tak samo jak chec uprawiania seksu z dziecmi.

Idz do lekarza. On Ci wytlumaczy, ze to jest problem kiedy szukasz w serialu przygodowym zaspokojenia swoich pedofiliskich fantazji. Modle sie, zebys nigdy nie mial dzieci czy stycznosci z nimi. Nie moge sobie wyobrazic nawet, ze scierwo takie jak Ty mogloby zostac ojcem... Biedne dzieci.

ocenił(a) serial na 9
mordachamordasinski

Niezła odklejka, porównywanie jakiegoś serialu o dosłownych zabójcach do fantasy przygodówki akcji.
Jeśli bokser zaczyna karierę zawodową w wieku 15 lat, to też jest to umieszczanie dziecka w scenach ludzi dorosłych? Jest jakiś umowny limit, kiedy człowiek zostaje dorosłym i dopiero wtedy może wykonywać "sceny dla dorosłych"?

ZiD0

Co za idiotyzm? Co ma "kariera" boksera do kariery dzieciaka siekącego ludzi mieczem? Następny zboczeniec.

ocenił(a) serial na 9
mordachamordasinski

Ja się przynajmniej wysiliłem, żeby znaleźć porównanie z realnym przypadkiem i zapytałem czy jest umowny limit wieku, od którego człowiek może być stawiany w roli dorosłego, na co nie masz misiu odpowiedzi.
Za twój idiotyzm porównawczy dostałeś już diagnozę, jesteś odklejony. Polecam rozpocząć leczenie, bo być może jeszcze nie jest dla ciebie za późno.

mordachamordasinski

Od kiedy to aktor który ma prawie 30 lat (26 lat) jest dzieckiem? Każdy z tych aktorów ma 20+ i dzieckiem dawno przestał być.

mordachamordasinski

Gdzie są te dzieci w rolach dorosłych? Każdy główny aktor na ekranie jest powyżej 20 roku życia. Typowy pedofil, który swoje pragnienia i fantazje przelewa na innych, masz bardzo chorą głowę, ile dzieci obrzydliwy zwyrolu pedofilski już skrzywdziłeś? Zgłaszam wszystkie komentarze do administracji! Dostrzeganie w dorosłych dzieci normalne nie jest (bo ani aktorzy ani postacie nie są fabularnie dziećmi), tak jak Twoje pragnienie do oglądania seksu między dziećmi, obrzydliwym
 zboczeniec i wstrętna padlina ludzka, aż strach takiego kogoś spotkać na ulicy.

KennyDeath

Typowy pedofil to taki jak ty, który innych lży od pedofilów, a sam ogląda filmy z dziećmi w rolach dorosłych. Kogo normalnego kręci coś takiego? Tylko pedofila. I tak się was demaskuje. Aktor może mieć nawet 20 lat, ale jest ucharakteryzowany na dzieciaka - nie pierwsza to netfilxowska sztuczka mająca takich zboków jak ty kręcić. Tfu!

mordachamordasinski

Kolejne zboczone rzeczy wygadujesz obleśny pedofilu, jaka charakteryzacja na dzieciaka? Skoro tak dla ciebie wyglądają dzieciaki to to tylko udowadnia jak zaburzony pedofilski masz umysł sku*wiały zboczeńcu, takich jak ty to tylko do rejestru a później za kratki żeby ci dupsko rozerwali, ha tfu na takich degeneratów i na takie padliny życiowe jak ty. Postać w anime nie była dzieckiem i w serialu który jest na podstawie tego anime też nie jest dzieckiem ani na dzieciaka nie jest ucharakteryzowany, wygląda tak jak 20+ latkowie wyglądają, bo mówimy tu o Zorro który jest jedyny na ekranie który "sieka mieczem" i ma ponad 20 lat, zarówno fabularnie jak i aktorsko. Po tym co piszesz i doszukiwania się dzieci w dorosłych tam gdzie ich na ekranie ani fabularnie ani aktorsko nie ma, tylko dowodzi jak zaburzonym i chorym człowiekiem z zepsutym łbem i pedofilskimi zapędami jesteś, typowy pedofil, który doszukuje się wszędzie dzieci i pragnie oglądać seks między dziećmi, obleśny typ, dzieci tylko trzymać z dala od takich potworów i przyszłych gwałcicieli jak ty, szkaradny pedofil. Zgłaszam kolejny komentarz! Precz z takimi gnidami i zbokami seksualnymi jak ty. Takich jak ty to tylko do odstrzału, prosto w zboczony, pedofilski, obrzydliwy łeb.

mordachamordasinski

"Z dziećmi w rolach głównych" W tym serialu nie ma dzieci w rolach głównych, to że masz zboczony łeb i masz manię i pragnienie chorego oglądania wszędzie dzieci (twoja przyszłość to bardzo bogata kartoteka i kraty), nie zmienia faktu że wszyscy aktorzy mają 20+ tak samo jak i same postacie mają po 19-20+ lat.

KennyDeath

Jednak kręci cię to zboku, że tak się wściekasz, jak ktoś zwraca uwagę na tworzenie w filmach młodzieżowych postaci grających role dorosłych. Gdzie niby postaci mają napisany wiek, który grają? Wyglądają na nastolatków, tak samo zmanierowani - i to są wizerunkowo postaci nastolatków. Seks, brutalność, zabójstwa między takimi postaciami też nie są już tabu i są w wielu "nowoczesnych" filmach. I to jest zboczone - i koniec, kropka. Jeśli tobie się to podoba, to masz problem.

mordachamordasinski

Tyle lat postacie miały te same 19-20 w mandze i anime i tyle mają w tej ekranizacji, sam twórca oryginału - mangi i anime "One Piece" (powstałej zresztą już w 1997) to potwierdził, to ty sobie wmawiasz że to niepełnoletni bo jara cię oglądanie dzieciaków i seksu pomiędzy dziećmi na ekranie (którego tu zresztą nie ma, bo nikt nie ma ze sobą nawet tu kontaktu bardziej fizycznego), ale to że masz zepsuty łeb i takie myśli to tylko świadczy jak zboczonym pedofilem jesteś. Sami aktorzy? Jeden ma 26, druga ma 30, trzeba mieć naprawdę zepsuty łeb żeby widzieć tu dzieci, w 20-30 letnich aktorach. Nie są to ani nastolatkowie fabularnie ani aktorsko i taki jest FAKT. Są to młodzi dorośli (którym sam jestem), takimi byli w oryginale, takimi są tutaj, a co ty sobie w swoim chorym łbie wymyślasz dzieciolubie to już kwestia twoich problemów psychicznych. Do tego wspominasz jeszcze o "totalnej mieszaninie kulturowej i rasowej" co wychodzi, że nie tylko z ciebie zboczeniec z pedofilskimi zapędami ale jeszcze totalny rasista. Zboczone to są właśnie takie twoje myśli i pragnienie zobaczenia czegoś czego nawet w danej produkcji NIE MA. 

KennyDeath

Nie.. "Tyle lat" to trwa robienie z dzieci libertynów, dla których zabijanie, seks i dragi są największymi atrakcjami. Poziom twoich durnych wypocin najlepiej dowodzi upadku człowieczeństwa. Jesteś tak ograniczony prymitywnymi instynktami, że nawet nie zauważysz kiedy zrobisz krzywdę dziecku. Z zaciekłością godną największego wykolejeńca bronisz pedofilów. To ty oglądasz z fanatyzmem filmy pełne przemocy i seksu wśród dzieci, nie ja. Dla mnie to są role dziecięce. A ty, zwolenniku pedofilii, możesz ciągle wmawiać innym jak Polański, że "ta piętnastolatka wyglądała na dorosłą". W tym filmie dzieci mordują dla zabawy, więc czemu nie mieliby uprawiać seksu? Nieważnie ile aktorzy mają lat. Dobrze o tym wiesz, zboku, dlatego boisz się ujawnienia i usuwasz posty, które demaskują takich jak ty.

ocenił(a) serial na 9
mordachamordasinski

Tak czytam człowieku twoje komentarze i widzę że masz coś z głową nie tak. Lekki serial bez żadnych seksualnych nawiązań a ty tu wplatasz jakąś pedofilię.
Za dużo hentai albo innego gówna się pan naoglądał.

Hidori1

A ja jak tak czytam takich "inteligentów" jak ty, którzy powtarzają coś, czego nie powiedziałem, ale dziwnym trafem są strasznie "zbulwersowani", kiedy ktoś im uświadomi, że film inscenizuje dzieci w rolach dorosłych, to wielki bulwers. Tak właśnie zachowują się prawdziwi pedofile. Albo kryptopedofile. Bo ja tylko zwróciłem uwagę na co innego. To wy wyskoczyliście z pedofilią - i to was demaskuje. Gdybym mógł i potrafił, to przysięgam - wszystkich co mnie atakują pod tym wątkiem sprawdziłbym w archiwum pedofilów.

ocenił(a) serial na 10
mordachamordasinski

Taki fajny serial, a tu taka draka XD

mordachamordasinski

Nie doczekamy się takich scen, bo autor oryginału na to nie pozwoli. Już nie zgodził się na zwykły wątek romantyczny.

mordachamordasinski

A co do dzieci w roli dorosłych - to również pomysł autora mangi a nie twórców serialu. Praktycznie wszystkie shoneny (japońskie komiksy kierowane do chłopców w wieku szkolnym i licealnym) to historie o piętnastolatkach ratujących świat. To jest taki gatunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones