PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005631}
7,9 10 477
ocen
7,9 10 1 10477
7,0 2
oceny krytyków
One Piece
powrót do forum serialu One Piece
ocenił(a) serial na 6
eltoro10000

No niekoniecznie, bo na IMDb ma jeszcze wyższą ocenę, obecnie 8,4 przy 120k głosów.

przem

A co, IMDb to portal tylko dla dorosłych?

ocenił(a) serial na 6
eltoro10000

Oczywiście ze nie, no ale sama dzieciarnia nie nabiła takiej oceny przyntakiej liczbie głosów.

przem

A ja napisałem coś takiego? Czytaj ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 6
eltoro10000

No to na jakiej podstawie piszesz że na ocenę ma wpływ głównie dzieciarnia?

przem

Na takiej, że w rankingu najlepszych seriali w pierwszej setce jest ze dwadzieścia seriali dla dzieci. Trudno mi uwierzyć, że dorosła osoba może oglądać jakąś gównianą mangę, typu Dragon Ball, Death Note, czy Cowboy Bebop i jeszcze oceniać jako rewelacyjne. Wiem, że społeczeństwo mamy nie najmądrzejsze, mówiąc łagodnie, ale żeby aż tak?

ocenił(a) serial na 6
eltoro10000

Gratuluję stanu umysłu. Naprawdę myślisz, że powyższe anime oceniają dobrze tylko dzieci? Nie potrafisz zrozumieć że ludzie czasem oceniają coś biorąc pod uwagę sentyment? Oglądali cos za dzieciaka i teraz będąc już osobą dorosłą wystawiają ocenę. To tak jakbyś myślał że animacje np. Disneya czy Pixara dobrze mogą oceniać tylko dzieci. Po takim komentarzu widzę, ze ostatnie zdanie twojej wypowiedzi jest prawdziwe ;)

przem

Oczywiście, że prawdziwe. Choć uwzględniając takich gieniusi jak ty, to niedoszacowałem...

ocenił(a) serial na 6
eltoro10000

Dziękuję, od takiego ignoranta, to jest dla mnie komplement.

przem

Dla głupca nawet nagana jest zaszczytem. W końcu to jakieś wyróżnienie.

ocenił(a) serial na 8
eltoro10000

zdefiniuj co to znaczy serial dla dzieci? To że coś nie jest ,,poważne'' nie znaczy że jest tylko i wyłącznie dla dzieci. Twoim tokiem rozumowania taka bajka jak Król Lew, nigdy nie powinna mieć oceny wyższej jak 6, bo przecież to też jest dla dzieci xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones