PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666215}
7,7 101 421
ocen
7,7 10 1 101421
6,5 15
ocen krytyków
Orange Is the New Black
powrót do forum serialu Orange Is the New Black

Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tego serialu, ocena na filmwebie też całkiem wysoka, uznałem że warto zobaczyć. Przebrnąłem przez kilka odcinków i żałuję. Jedyny pozytywny aspekt tej produkcji to dobra gra aktorska. Poza tym, nic ciekawego.
- ekstremalnie nijakie i irytujące intro
- fabuła, która się ciągnie, końcówka każdego odcinka sugeruje, że w kolejnym wydarzy sie w koncu cos ciekawego, a potem... nic, znowu rozczarowanie.
- na samym wstępie troche cyckow, lesbijki, trans, wszystko to, co jest mile widziane w naszych politycznie poprawnych czasach.


Sądzicie, że gdybym wytrwał kilka odcinków więcej to znalazłoby się coś, co by mnie zaciekawiło? Na czym polega rzekomy fenomen tego serialu?

ocenił(a) serial na 3
Aleksy_Chilluje

dobra rada - nie brnij w to dalej - nie staje sie ciekawsze, to typowy serial dla kobiet

fox6

Mam identyczne odczucia. To kobiecy serial i jest to tak oczywiste, że powiedziałem to do swojej po 15 minutach. Obiektywnie patrząc z perspektywy faceta to absolutny przeciętniak jak na poziom Netflixa.

oppserwatorr

Ja jako kobieta uważam, że ten serial jest dość słaby. Zaczęłam od serialu hiszpańskiego o podobnej tematyce Vis a Vis i jest to niebo a ziemia. Tam każdy odcinek trzyma w napięciu (choć 3 i 4 sezon są słabe w porównaniu do dwóch pierwszych), a tu wszystko ciągnie się jak flaki z olejem. Jestem przy końcówce pierwszego sezonu OITNB i raczej nie zacznę kolejnego. Ale są gusta i guściki :-)

Zozolka

Dziekuje za polecenie. Znasz jakis inny dobry serial? oprocz komedii

fellas

Wszystko zależy jaką tematykę lubisz. Z ostatnich oglądanych seriali polecam Dark- naprawdę trzeba skupić się na oglądaniu, żeby się nie pogubić i Dom z papieru też mi przypadł do gustu :)

Zozolka

wydaje mi sie ze lubie wszystko oprocz typowych komedii. wlasnie zaczalem ogladac vis a vis. jestem na 3 odcinku i faktycznie jest fajny. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
fellas

Więzienny, kobiecy klimat w "Wentworth" polecam. :)

Marteczko

Dziękuje :) jest na mojej liście do oglądnięcia ale czekam cierpliwie az go zakończą.

ocenił(a) serial na 3
Aleksy_Chilluje

Ja wytrzymałem 20 minut ;-) pierwszego odcinka. Moja ładniejsza połowa też :-))))

dario1973

Jestem wlasnie po wszystkich sezonach...i TOTALNIE rozczarowany...Serial slodko-pierdzacy,strasznie cukierkowy i bez ikry. Kazda rasa jest glupsza od innej... Do Wentworth oraz Vis a vis(Uwiezione) sie nie umywa. Lepszy jest jednak od Avlu(Na spacerniaku) i Clink. Ogolnie uwazam obejrzenie tego serialu za zmarnowany czas...

Aleksy_Chilluje

Jak już mówimy o minusach serialu... Może to nie do końca minus, ale czy ktoś może mi wyjaśnić jakim cudem dla głównej bohaterki czas leci wolniej niż dla innych? Niedaleko od początku serialu (z miesiąc odsiadki Piper) jedna latynoska rodziła w kiciu. A trochę przed tym, jak mówili o przeniesieniu Piper (zostało jej wtedy 8 miesięcy odsiadki) była też mowa o roczku dziecka tej latynoski. Ktoś może mi to wyjaśnić?

ocenił(a) serial na 6
Aleksy_Chilluje

Serial jest słaby jak pasztetowa. Najpierw człowiek myśli, że serial jest o losach babki, która trafia do więzienia za coś totalnie z czapy. Potem człowiek myśli, że to jednak jakaś parodia tego, jak wyglądają więzienia w USA. Następnie człowiek myśli, że komuś bardzo zależało, żeby ciągnąć ten chłam z jakiegoś niezrozumiałego powodu. Ale na końcu człowiek już wie, że tych wszystkich godzin, które stracił na obejrzenie tego serialu, bo się łudził, że tam w końcu coś się będzie trzymało kupy, już nie odzyska. To nie jest aż tak złe, że nie warto w ogóle obejrzeć. To jest po prostu aż tak złe, jak na tak wysoko oceniony serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones