PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584827}

My Little Sister Can't Be This Cute

Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
6,7 710
ocen
6,7 10 1 710
Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
powrót do forum serialu Ore no Imōto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai

8/10

ocenił(a) serial na 8

[UWAGA SPOILER!]

Skory byłem na początku postawić o ocenę niżej, ale myślę że wygórowana ósemka nie przeszkodzi mi w opinii. Anime dupy może nie urywa, jest tam co prawda wiele wszelakich super tekstów i scen, ale ogólnie rzecz biorąc jakoś nie przypadła mi do gustu zbytnio historia o natrętnej dziewczynie imieniem Kirino, która ma obsesję na eroge i loliconie. Spodobały mi się natomiast postacie takie jak Ayase i Czarny Kociak. Sam Kyosuke jest natomiast świetnym bratem, zresztą bardzo niedocenionym. Ubolewam trochę nad zakończeniem anime (Specjali, lub jak kto woli OVA) nie oglądałem. Jest to proste anime dla lekko szurniętych ludzi interesantów albo wielbicieli erogę. Nie mam większych refleksji po obejrzeniu anime, żaden jakiś wielki sens z tego nie wynika. Może poruszył troszeczkę problem a pro po ogromnym zainteresowaniem grami eroge w Japonii jak i na całym świecie i że niszczy to strasznie psychikę. Mimo to uważam, że anime jest w porządku, aczkolwiek spodziewałem się troszeczkę lepszej komedii i innego zakończenia. No cóż... Może wyjdzie drugi sezon po słowach Kirino o kolejnych "poradach życiowych".

ocenił(a) serial na 8
Karolexification

Ja również miałam takie odczucie po obejrzeniu tego anime - kreska, animacja i kolory wyszyły wspaniale, muzyka również chwytliwa. Jak więc po takich zachętach mogli tak schrzanić postać głównej bohaterki? Obejrzałam anime do końca z nadzieją, że jej nastawienie oraz charakterek się zmieni i przeżyłam wielkie rozczarowanie! Jest dużo śmiesznych scen i podtekstów, dlatego anime nie jest kompletną klapą, gdyż można mu poświęcić nudną niedzielę, ale nie oczekujmy po nim jakiegoś majstersztyku ;)
Polecam jednak również obejrzenia OVA, gdyż jeśli spodobał wam się lekki wątek romantyczny pomiędzy Kyosuke a Kociakiem to nie zawiedziecie się jego rozwinięcia i również zakończenia w OVA'łkach :)

ocenił(a) serial na 8
vampire_knight

Te odcinki OVA były prawdopodobnie najlepsze z całego sezonu pierwszego, nawet Kirino nie była denerwująca ,kiedy się pojawiła.

ocenił(a) serial na 7
Karolexification

Mimo, że obejrzałem ~100 serii anime i ~100 filmów to po raz pierwszy widzę taką dbałość o szczegóły. Różne OP i ED tak w sezonie 1 jak i 2. Graficznie tez rewelacyjnie. Co do tematyki to jest ten z tych lekko chorych i pokręconych, ale przynajmniej dla mnie jeszcze do przełknięcia. Nie można się nudzić bo mamy masę scen zabawnych, ale i smutnych, romantycznych, ale i życiowych oraz te z gatunku WTF. Jestem w połowie S2 i właśnie trafiła się jedna z tych WTF.

ocenił(a) serial na 7
Guliwer_2

Argh tak się kończy jak wypowiem się zanim skończę oglądać serię. Niestety finał mocno rozczarowuje.

ocenił(a) serial na 8
Guliwer_2

https://rascal.pl/anime-manga-japonia/ore-no-imouto-ga-konna-ni-kawaii-wake-ga-n ai/
Przeczytaj to co w spoilerze. Autor powieści nie miał zezwolenia na zakończenie według jego wizji. Jednak dał mnóstwo wskazówek, jak miało wyglądać to zakończanie.

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

Nie no rozumiem z jakiego powodu zakończenie było jakie było, ale ja chciałem tego sztampowego zakończenia a nie takiego jakie autor chciał ;) gdyby nie to 9/10
BTW kliknęło mi się na nick zamiast odpowiedz, no ładna lista z czego większości nie widziałem :D Ostatnio świat anime, czas może wrócić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones