PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Takiego mi brakowało. Zero proceduralu, non stop ruch w fabule, non stop coś dzieje.. O to właśnie chodzi.. niektórzy powinni się od nich uczyć.
Wiadomo jest też trochę absurdów czy dogodnych sytuacji.. ale jest to niczym w porównaniu do tego co serial oferuje. Świetna gra aktorska Tatiany, brawa na stojąco za ogarnięcie tylu postaci, z pewnością nie jest to takie proste jak się wydaje..
Troszeczkę się obawiam co pokażą w drugim sezonie.. ale mam nadzieje że nie potrzebnie.. Tymczasem trzeba czekać prawie rok..

ocenił(a) serial na 7
Zetnakatel

Podpisuję się pod tym postem obiema ręcami i obiema nogami. Właśnie czegoś takiego mi w telewizji amerykańskiej brakowało - thriller z soft sci-fi w tle, wyraziste postaci, świetna gra aktorska. No to czekamy na drugi sezon. / plus polecam Bates Motel - też non-procedural, ciągła fabuła, świetne twisty fabularne. Pozdroo

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Zgadzam się wami ten serial to coś czego brakowało mi w moim repertuarze .Świetna gra nie tylko Tatiany Zasilany ale i innych. Na pewno będę oglądać drugi sezon. Swoją drogą wiem jak się czuje Sarah też mam siostrę bliźniaczkę . Pozdrawiam fanów Orpan Black.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones