PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

1 2 3 Orphan Black

ocenił(a) serial na 7

Serial oceniam na 7 nie zasługuje na 8 a 7 uważam w swojej opinii też za bardzo dobrą notę ;)

Po 1 odcinku który był niezły miałem trochę mieszane uczucia, widziałem w nim potencjał ale coś nie dawało mi spokoju jakieś wewnętrzne uczucie że potencjał zawarty w oklepanym schemacie zostanie spartolony. Myliłem się na szczęście :)

2 odcinek był taki sobie ale trzymał poziom pierwszego jest nieźle, szału nie robi ale przyjemne 40min seansu leci a to najważniejsze.

3 odcinek dostał u mnie plusa sporego bo w dobrym kierunku zaczęła się toczyć historia wreszcie coś ruszyło i liczę że będzie tylko lepiej :)

W miarę dobrze odtworzona historia zawierająca elementy humorystyczne i klimat też niezły. Gra aktorka kreowanych postaci jest dobra wiarygodna można polubić te osoby bez nadmiernej irytacji.

Boję się tylko o spisek rządowy z tym klonowaniem i zacznie się dziać źle... Ciekaw jestem co ma wspólnego z całością Art bo na to wygląda że on coś wie :) jak dla mnie nieźle kredyt zaufania przedłużony do końca sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones