PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Odcinek 4

ocenił(a) serial na 10

Mówiąc szczerze to odcinek średni. Parę dobrych momentów zwłaszcza Donny i Felix. Wiemy więcej o MK i jestem ciekawa czy Pani S rozbroiła bombę.
Gdzie udaje się Helena?
To że Sarah jest zła na Felixa za szukanie swojej biologicznej rodziny. Nie podoba mi się to, wiadomo że źle na tym wyjdzie ale przecież ma prawo do własnego życia.
Brakowało mi Paul'a( tak wiem że nie żyje ale chociaż na jakichś nagraniach).
Najbardziej cieszę się z promo kolejnego odcinka i powrotu Cristal

sol22

* Donnie, Krystal.

Sarah byłą zła na Felixa raczej przez to, że ją olał i nie chciał jej pomóc, bo wolał pić i ćpać z praktycznie nieznaną mu osobą, która podaje się za jego biologiczną siostrę.

Przecież S. przecież rozbroiła tę bombę - Ferdinand wstał i nic nie wybuchło.

Denerwuje mnie Kira... To dziecko ciągle ma otwarte usta, jakby nie mogła oddychać przez nos. I w zasadzie zawsze ma ten sam wyraz twarzy. Mogli znaleźć lepszą aktorkę do tej roli - taka moja osobista uwaga.

Podoba mi się wątek MK. I wyczuwam nadchodzący romansik Sarah i Dizzy'ego. W "After the Black" jedna z prowadzących poruszyła ten temat, bo jednym z gości był aktor grający Dizzy'ego, ale nic nie chciał zdradzić. ;) Za to nie podoba mi się wątek z tymi robalami w policzku i z tą kliniką, w której byli Donnie i Felix.

Lubię te momenty, jak ktoś bierze któregoś z klonów za kogoś innego. Alison w sumie nieźle sobie poradziła tym razem. ;)

Kolejny odcinek faktycznie dobrze się zapowiada. :)

ocenił(a) serial na 10
CzerwonyKaktus

Wiadomo że z tej niby siostry nic nie będzie ale moim zdaniem Sarah wzięła to trochę za bardzo do siebie. Wątek MK rzeczywiście super i wiele wyjaśnia.
A nie wybuchło... może coś mi umknęło.
Ten robal trochę nie potrzebny.
Kira jest trochę ... przerażająca dla mnie z tym wyrazem twarzy ale chociaż trochę podobna do aktora który gra jej ojca.
Mi się klinika podobała to chyba ich pierwsza wspólna scena.
Jak oglądasz" After the Black" bo ja nie mogę znaleźć nic działającego

sol22

"After The Black" oglądam na www.orphanblack.space.ca (oficjalna strona stacji, która emituje Orphan Black w Kanadzie). Do tego potrzebna jest darmowa wtyczka do przeglądarki o nazwie "Unlimited Free VPN - Hola", którą należy włączyć, jak chcesz obejrzeć odcinek tego programu, bo z terytorium Polski niestety nie można oglądać, a ta wtyczka służy właśnie do oszukania strony, że niby jesteś w Kanadzie. ;) Używam tej wtyczki już jakiś czas, nie ma z nią żadnych problemów, także z czystym sumieniem mogę polecić.

Donnie i Felix w jednej scenie zawsze spoko. Świetne duo. :) Ale ta dziwna konspiracja z kliniką jakoś mi nie pasuje. To wszystko sięga zbyt daleko, jak dla mnie. No chyba, że okaże się, że właśnie w ten sposób wprowadzali klony do życia, że tak powiem. Tak czy inaczej, pierwsze wrażenie tego nowego wątku z kliniką jak dla mnie niezbyt, może jak dowiemy się więcej, to zmienię zdanie.

ocenił(a) serial na 10
CzerwonyKaktus

To jest tak jakby chcieli bardzo dużo spraw poruszyć od razu i rzeczywiście te konspiracje te robale jakoś tak dziwnie wychodzą. No ale zostało tylko 1,5 sezonu i koniec serialu więc można to jakoś zrozumieć.
Nie wydaje mi się w sumie że to w tej klinice wprowadzają klony. To jest to samo miasto i byłoby już pewnie kilka małych dziewczynek wyglądających tak samo bo to chyba nie nowość.
Oglądasz Afterbuzz? Tam mają fajne teorie

ocenił(a) serial na 10
sol22

"ale zostało tylko 1,5 sezonu i koniec serialu" LOL, skąd takie info?

ocenił(a) serial na 10
Arno

Oglądałam jakiś panel i tam mówili że historia jest rozpisana na 5 sezonów. Bardziej mnie martwi niska oglądalność

ocenił(a) serial na 10
sol22

Felix i Donnie- połączenie tygodnia!

Robale- dobre czy nie? to dobrze, że zmieniają dna? Szczerze, trochę się pogubiłam

Helena, ludzie, Helena! Gwiazda poprzednich sezonów teraz... odchodzi? Myślicie, że wróci?

ocenił(a) serial na 10
Klakier_52

No właśnie to odejście Heleny było dla mnie smutne ale to pewnie tylko chwilowe MK jest do niej dość podobna i powróci Cristal więc być może mają jak na tą chwilę za dużo klonów

Klakier_52

Helenę jeszcze na pewno zobaczymy!

CzerwonyKaktus

Tylko kiedy? W nowym odcinku jej nie było :(

ocenił(a) serial na 10
Cairns

Chyba w żadnym sezonie nie była w każdym odcinku, także spokojnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones