PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

zarąbisty !!! wychodzi na to że każdego klona ktoś szpieguje i ma donosić wyżej postawionym . pewnie jednego klona mąż , beth to paul , cosime pewnie ta blondi niby francuzka co z nią pracuje .

Marko81

uwielbiam ten serial, z odcinka na odcinek jest coraz lepszy
obawiam się, że nie będzie drugiego sezonu
oglądalność w USA na BBCA jest fatalna, zaczęło się od 1,03 miliona widzów a skończyło na 0,33 miliona w 5 odcinku
mam nadzieję, że oglądalność na Space w Kanadzie uratuje serial

ocenił(a) serial na 10
monabezogona

jakby była możliwość to bym im nawet dopłacił (logiczną kwotę jak na polskie warunki, za jakość hd napisy razem z premierą światową ) ale nie chcą to im nie zapłacę (a założę się że na całym świecie nazbierali by tyle kasy że starczyło by na 5 sezonów po 20 odcinków po jednym sezonie)

ocenił(a) serial na 10
nhy67ujm

a i jedyna logiczna platforma to online, płatności pay-pal musi być a nie że muszę wykupić telewizję satelitarną jak w HBO

nhy67ujm

Nigdy nie zrozumiem Amerykanów, którzy oglądają czasami takie gó... za przeproszeniem (nie będę mówić jakie, nie chce nikogo obrażać) a porządnych seriali nie doceniają. Orphan black ma wielki potencjał, z odcinka na odcinek jest coraz ciekawszy, wciąga niesamowicie, ale widocznie nie Amerykanów..

ocenił(a) serial na 9
elenkaa

Dokładnie - jest to jeden z lepszych seriali który wyszedł w tym roku - może w USA leci ten serial w godzinach gdzie jest mała oglądalność?

kamilptb

Leci w sobotę, więc to bardzo możliwe..Żadna ze stacji ogólnodostępnych (typu ABC, NBC) żadnego serialu w sobotę nie puszcza, więc może to o to chodzi. Ale ja nie chcę, żeby ten serial się kończył i to zwłaszcza jak nie będzie miał stosownego zakończenia..

ocenił(a) serial na 6
elenkaa

Oglądam, ale nie uważam go za aż tak porywający. Owszem intryga jest, gra aktorska Tatiany naprawdę niezła (grać kilka postaci, w dodatku czasami grać w czasie grania) to naprawdę sztuka, ale mimo wszystko temu serialowi brakuje przysłowiowych jaj. Tego czegoś. Jedyne co mnie wciąga to poszukiwanie odpowiedzi na pytanie "o co tu chodzi". Reszta jakaś taka bezpłciowa. Praktycznie każdy odcinek otrzymuje ode mnie 6. Czyli taki sobie.
I niestety nie wiem czy kolejne odcinki się w czymś poprawią bo styl raczej się nie zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones