PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

23 749
chce zobaczyć
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

przyznam się szczerze, że czytałem wiele pozytywnych opinii na temat tego serialu i się nie zawiodłem. Kończę oglądać 1 sezon i nie mogę poprzestać na 1 odcinku dziennie tak wciąga :). Świetna gra Tatiany Maslany robi swoje...

Leo_Wyatt

mam zupelnie odwrotnie, dalem sie skusic na caly sezon
, jakos przemeczylem sie, ale koncze przygode ze wzgledu na durna fabule i fatalna gre tej aktorki

Piterunio

powiem tak o gustach się nie dyskutuje, każdy ma inaczej :) polecam Arrow jeśli nie oglądałeś.

Leo_Wyatt

ogladalem pierwszy sezon Arrowa jakos w polowie drugiego zaprzestalem, w podobnym klimacie moge Ci polecic serial Jessica Jones (Marvela), uwazam ze znacznie lepiej wykreowana postac niz te klony w czarnej sierocie, no i jest swietny czarny charakter Kilgrave-polecam

Piterunio

dzięki jak skończę oglądać Orphan Black to obejrzę, a oglądałeś może Dochodzenie -The Killing? też słyszałem, bardzo dobre opinie na temat tego serialu.

Leo_Wyatt

tak ogladalem, ale przerwalem pod koniec 1 sezonu, bo dochodzenie nie szlo ku koncowi tylko zostalo rozwleczone na kolejne sezony :( zamiast Killing wybralbym True Detective

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones