PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Świetny odcinek, w końcu dowiedzieliśmy się wszystkiego o Beth, ostatnia scena genialna, ale i strasznie dołująca. Krystal uwielbiam, oby było jej jeszcze więcej :) I nich powie co tak właściwie widziała na parkingu DYAD. Jeśli Delphine rzeczywiście nie żyje, to jest to niestety śmierć na marne, genom stracony, Malone też... Mam jednak takie przypuszczenie, że Mika mogła zrobić kopię danych Cosimy, w końcu jest hakerem, a dane bardzo wartościowe. Co sądzicie? ;)

ocenił(a) serial na 8
domestica

Przygnębiający odcinek.
Takie wytłumaczenie samobójstwa Beth do mnie przemawia- żeby chronić innych a nie dlatego, że się załamała( co do niej nie pasowało). Scenarzyści dali radę.
Ja na 90% jestem przekonana, że Delphine żyje- dostała postrzał gdzieś w okolice wątroby co- w przeciwieństwie do postrzału w mózg- sprawy nie przesądza:)
Krystal godnie reprezentuje wątki komiczne kiedy nie ma Alison;) Tylko- gdzie Helena???


domestica

Odcinek bardzo dobry ale bardzo smutny, nie dalo sie nie uronic łzy. po takich odcinkach az nie mozna wysiedziec do nastepnego! Wlasnie, gdzie Helena? I szkoda ze Alison jest tak ze wszystkiego wykluczana..

ocenił(a) serial na 10
domestica

Jeden z najlepszych odcinków tego sezonu. Poprzedni średnio mi się podobał, ale ten był przegenialny.
Jak pojawił się trojan, to pierwszą moją myślą była Mika. No bo gdzie ona się podziewa? A Helena?
Ale i tak odcinek był pełen zaskoczeń. A zakończenie? Retrospekcje z Beth? Mistrzostwo! Łezka się w oku zakręciła.
I jako jednej z nielicznych osób właściwie wszystko mi jedno z Delphine, chociaż być może rzeczywiście zrobią takie nagle 'wow', patrzcie, żyje! i wszystko co było, tylko miało budować napięcie... lub oczywiście może tak nie być. Zamiast niej mam lepsze pytanie: Gdzie jest do cholery Cal?

ocenił(a) serial na 8
Klakier_52

Ja Delphine też mam w nosie- ale wyglądało, że mogła przeżyć( postrzał nie był śmiertelny) i twórcy zostawili sobie furtkę, żeby w odpowiednim momencie wyciągnąć ja niczym królika z kapelusza( zakładałabym że po stronie Evie albo przynajmniej Susan).

A Cal jest z Daenerys, helloł! ( trochę mu się dziwię, bo Sarah jest bardziej pociągająca;) )

ocenił(a) serial na 10
zarazzapomnelogin

Nie kręci mnie GoT, więc... pieprzyć Daenerys, klony czekają! </3

ocenił(a) serial na 8
domestica

Delphine nie żyje. Mówili o tym twórcy, sama aktorka pożegnała się z fanami, a dla resztek mających jeszcze cień nadziei padło bezpośrednie potwierdzenie z ust Krystal i Evie Cho. Twórcy zrobili jedynie niespodziankę fanom w postaci gościnnego występu Paula w retrospekcjach z Beth z 1. odcinka i to wszystko. Owszem, Helena została pozostawiona przy życiu po postrzale, ale tylko dlatego, że ta postać była i jest bardzo popularna, z tych samych powodów powraca postać Krystal.


domestica

Już jest taki temat. Włączajcie sortowanie od najnowszych. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones