PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33369}

Ostatni Don

The Last Don
7,8 763
oceny
7,8 10 1 763
Ostatni Don
powrót do forum serialu Ostatni Don

Ostatni Don

ocenił(a) serial na 10

Ten film puszczano w tv tvn dobrych kilka lat w 3ech odcinkach (jako mini-serial. Nagrałem wowczas wszystkie odcinki i znalazlem wlasnie drugi i trzeci odcinek ( tlumaczenie pl - lektor) Pierwszego odc. poszukam tylko pytanie czy a wlasciwie jak mozna nagrac sam głos np podstawić do ściągniętego w 2och plikach filmu, bo jakość jest na prawde tragiczna a jest polski lektor. Z mila checia obejrzalbym ten film ponownie. Jakies sugestie? - tschemik@interia.pl

tschemik

ściągasz jakiś konwerter żeby zmienić plik filmowy na plik audio(np youtube downloader). Konwertujesz, wklejasz film w normalnej jakości do Windows Movie Maker, który masz domyślnie w windowsie. Wyciszasz dźwięk w filmie bez lektora i wrzucasz przekonwertowany plik z samym lektorem po czym zapisujesz już jako całość.

tschemik

Jakbyś wrzucił go na pewien serwer to są tacy co zrobiliby to. Widziałem sporo efektów ich pracy. I wtedy jakość obrazu dobra a i czasami dźwięk poprawili. Jakby co daj znać.

ocenił(a) serial na 7
tschemik

Wczoraj i dzisiaj leci na CBS Europa, w formie dwóch odcinków. Wczoraj nagrałem pierwszy a dzisiaj mam nadzieję nagrać drugi. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones