PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 845
ocen
7,0 10 1 5845
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

Będzie 4 sezon

ocenił(a) serial na 7

Stacja TNT zamówiła 4 sezon serialu w ilości 13 odcinków, co cieszy, bo z sezonu na sezon jest coraz lepszy. Pójście w tematy polityczne, to dobry kierunek; kapitan już tak nie drażni, Eric Dane udowadnia, że jest całkiem sprawnym aktorem telewizyjnym; dobrze rozwija się też postać Slattery`ego, a Adam Baldwin to wg mnie ogromny plus serialu; przyznam się też, że Bridget Regan bardziej mi tu pasuje, niż Rhona Mitra.

ocenił(a) serial na 3
ewa_maj78

Ciekawe czy znowu będą zestrzeliwać pociski przeciwokrętowe z działa? W tym serialu absurd goni absurd.

ppan4

Jest wiele absurdów. Ale zestrzelenie rakiety z działa jest możliwe - załadowanie pocisku plot do 5 calówki - radarowy zapalnik zbliżeniowy z odłamkami.

ocenił(a) serial na 3
stahoz

Od zestrzeliwania są antyrakiety i CIWS nikt normalny nie robi tego za pomocą 5 calówki.

ppan4

dokładnie tak jak piszesz i nigdzie w tym serialu nie widziałem żeby niszczyli rakiety armatą Mk45 ( takie są na wyposażeniu niszczycieli typu Arleigh Burke). Niszczyli je za pomocą systemu CIWS i rakiet RIM 161 SM-3. przynajmniej w sezonie 3 bo jestem świeżo po obejrzeniu. a w poprzednich sezonach raczej nie mieli do czynienia z atakami rakietami przeciwokrętowymi z tego co pamiętam.

ocenił(a) serial na 7
ewa_maj78

Zamówili też 5 sezon :)

ocenił(a) serial na 8
sayid jarrah

pierwsza dwa sezony były nawet bardzo dobre, zaś trzeci już jakoś przestał mnie interesować. Nie mogę im wybaczyć pozbycia się Mitry i tej zadziornej iranki z drugiego sezonu. To nie gra o tron gdzie jest multum ciekawych postaci i tam sobie mogą pozwolić na uśmiercanie bohaterów.

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 9
ViruS_filmaniak

Chodzi Ci chyba o Rabi a to Izraelskie commando:) I tak byla swietna i tez nie moge im tego wybaczyc.

ocenił(a) serial na 8
Morden74

Taa właśnie o nią mi się rozchodzi, określenie izraelskie commando pasuje do niej jak ulał. Oglądałeś może z nią coś ciekawego?

ocenił(a) serial na 8
ewa_maj78

20 sierpnia rusza 4 sezon.

sm_198

Jest już zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=s647PzJFuPk
FB Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones