PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 846
ocen
7,0 10 1 5846
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

Fabuła świetna!!!

ocenił(a) serial na 10

Bardzo dobry serial. Coś nowego, wciąga. Jeżeli ktoś się nie czepia detali to będzie się cieszył
fabułą. Mam nadzieję, że serial będzie się rozwijał w tym kierunku, z odcinka na odcinek coraz
lepiej. Nie rozumiem osób , które krytykują, to nie dokument a sci- fiction!!!!Nie chcesz nie oglądaj.
Pozwól innym wyrobić zdanie a nie tylko krytyka!!!

Tygrysica29

gdybys laskawie poczytala posty, to coz krytycy ktorych tak tu nienawidzisz zauwazyli absurdy w tym serialu nie majace nic wspolnego z sf. Przymykac oko? W koncu ilez mozna skoro absurd goni absurd. Faktycznie nowy temat trzeba bylo zakladac? Ten serial to arcydzielo? Powaznie?

ocenił(a) serial na 1
Wolfman_PL

No Ty chyba uchodzisz za największego krytyka światowej sławy. Arcydziełem to są Twoje wypowiedzi, jak zresztą większość polakow, którzy to uważają się krytyków a tak naprawdę wystarczy że wyłapią jeden błąd i już całosć jest według nich do dupy. Jak pisałem kilkanaście razy, dać Wam indywidalnego reżysera, sami napisalibyście scenariusz, sami wybralibyście obsadę, to i tak na koniec napiszecie że nie oto Wam chodziło, film do dupy a wine ponoszą ludki którzy tam grali. Poważnie? - jesteście krytykiem?

rool72

czemu niby nie? Sam niby co dałeś ile, aż 1/10?

ocenił(a) serial na 1
Wolfman_PL

luknij na moje oceny a zobaczysz ze wszytskie maja 1, dla mnie to oznacza ze oglądałem ten film

użytkownik usunięty
rool72

Idioto patentowy, możesz sobie oznaczyć film jako oznaczony bez dawania oceny, debilu konkretny w taki sposób obniżasz oceny obejrzanych przez siebie filmów. Wsiurze.

ocenił(a) serial na 1

Miło, naprawdę miło. Poza tym mogę ale nie muszę - nie mam takiego obowiązku. Zmniejszam ocenę - jak bardzo trzeba być ograniczonym, by brać na poważnie oceny z tej strony?

rool72

/ "polakow" / ? pomyśl zanim przygadasz :)

ocenił(a) serial na 1
harkonen_mgla

hehe, nigdy ci nie zdarzyło się że klawisz na klawie nie załapał? Pomyśl, zanim sięprzyczepisz

rool72

a kontekst całości? ta leniwa protekcjonalność nie zasługuje na naganę? pomyśl.

ocenił(a) serial na 7
Tygrysica29

Ja popieram, serial nasączony akcją, zobaczyłem na razie dwa odcinki i mam ochotę dalej oglądać.
A że patos? Niektórzy piszą jakby nie widzieli amerykańskich produkcji filmowych, patos był jest i będzie.
Ja cieszę się akcją, dobrą grą aktorów. Czysta rozrywka, ja tego szukam w tym serialu.

wujaniek

Według mnie da się oglądać ale tylko da się nic więcej ani to ciekawe ani wciągające ale jakoś tak można obejrzeć widziałem gorsze moja ocena to 6/10

wujaniek

dobra gra aktorów kiedy,gdzie,chyba ze chodzi ci o psa

ocenił(a) serial na 8
wujaniek

wujaniek, oglądaj dalej, gwarantuje że się nie zawiedziesz

ocenił(a) serial na 8
Tygrysica29

Bardzo dobry.wciagajacy.caly czas cos sie dzieje.a patos jest ok. Serial nie ma byc ambitnym kinem iranskim,a rozrywka i ja w tym serialu to znalazlam.

ocenił(a) serial na 7
evolishek

Zacząłem drugi sezon i jest ok, pierwszy odcinek nie zawiódł, ją nie lubię patosu a la N Cage a tutaj spokojnie mozna to oglądać bez kwaśnej miny.

ocenił(a) serial na 7
wujaniek

Generalnie jest spoko. 2 sezon zaczął się wybuchowo jednak nie mogę załapać skoro zaczęli produkować lekarstwo dlaczego ciągle znajduje się ktoś usiłujący ich zabić żeby je zdobyć. Przecież rozdają je na pęczki.

ocenił(a) serial na 7
reese

jest mroczny doktorek od ruskich ktory za pomoca nawiedzonego kolesia bedzie chcial polozyc lape na szczepionkach, najbardziej lubie gostka z Guantanamo, taki rycerz co walczy o serce pani bakteriolog

ocenił(a) serial na 8
Tygrysica29

dokładnie trafiona opinia...podchodząc niedawno do tego serialu miałem neutralne oczekiwania,ot kolejny post-apokaliptyczny film nie tyle w ziemnych ale wodnych okolicznościach z dzielnymi wojakami pod gwieździstym sztandarem.I jak słusznie wspomniano- z odcinka na odcinek coraz lepiej,wprowadzanie nowych wątków,zaskakujących,które sprawiają,że z niecierpliwością czeka się na ciąg dalszy.W sumie zaraza jest tu tylko przyczynkiem do pokazania odwiecznych ludzkich namiętności,jak żądza władzy i chęć dominacji za wszelką cenę nad innymi niezależnie od okoliczności.Czasem padają zarzuty pod adresem filmów z USA że to kolejny fresk i patos,propaganda itp...pewnie w jakimś stopniu tak,ale przecież to produkcja amerykańska,zatem naturalne jest,ze ukazuje swoich w glorii chwały.Gdyby film powstał w każdym innym kraju oczywistym jest,że wielbiono by swoje i jest to jak najbardziej zrozumiałe.Nic nie stoi na przeszkodzie,żeby i u nas powstał podobny film ( niekoniecznie przekopiowany) ale dopasowany co nieco do realiów nadwiślańskich ( pole do popisu dla scenarzystów) i z przyjemnością popatrzę na biało-czerwony sztandar łopoczący na tle zachodu słońca jako ten,który zbawił świat od ostatecznej zagłady.Temu służy kino, rozrywce ale czasem i refleksji,czego życzę wszystkim :)

martinez_12

Polecam Orzeł Biały M Przybyłka. Nie film ale książka xD

ocenił(a) serial na 8
exar_3

dziękuję!!!!! nie wiedziałem,że taka książka istnieje, uwielbiam tematykę i zamierzam zaraz ją pozyskać :)

ocenił(a) serial na 5
Tygrysica29

Arcydzieło ???
Na serio ???

speedy179

Ja chyba sobie odpuszczę po dzisiejszym odcinku, bo nie mogę już patrzeć na tego kapitana. To co powiedzał Tex do dr. Scott było jak najbardziej trafne...

ocenił(a) serial na 8
ejdam17

Dokładnie to chyba najgorszy odc w TLS ;/ I strasznie mnie zaczyna męczyć to ciągłe wywyższanie USA

ocenił(a) serial na 4
ejdam17

Rzeczywiście, w obliczu apokalipsy, kapitan coś bredzi w rozmowie z naukowcem, który wszystkich uratował i opracowuje kolejny lek, ale ma być ukarany za zabicie największego zbrodniarza w historii ludzkości, którego śmierć w dodatku może pomóc ocalałym. Totalnie idiotyczny odcinek, w którym nic nie trzyma się kupy.
Ten serial jest przeciętny, ale dobrze mi się go ogląda. Natomiast ostatni odcinek burzy tę sielankę.

ocenił(a) serial na 6
per333

A mnie to nie dziwi. Czym na dobrą sprawę po akcji z Nilsem dr Scotr różni się od samego Nilsa ? Tylko ilością zabitych, stała się taka samą zimną zabójczynią. To jak w powiedzeniu zabijesz bandytę idziesz siedzieć za człowieka. To jak usprawiedliwiać nazistowskie eksperymenty bo "popchały" medycynę, technikę etc etc do przodu po II WŚ.

ocenił(a) serial na 4
Ardenedi

Być może to przymiarka do pożegnania się z tą aktorką. Jeśli tak, ten serial sporo na tym straci. I tak nie jest to rzecz wybitna, ale akurat ta Brytyjka przydaje serialowi trochę blasku.

ocenił(a) serial na 6
per333

EEE jako kluczowa postać myślę, że nie. Po prostu będzie bardziej dramatycznie :)

Ardenedi

to nie chodzi tylko o przestrzeganie prawa. Chodzi o to, że zabiła osobę, która mogła im posłużyć do ujawnienia prawdy. Mieli na statku osobę odpowiedzialną za rozprzestrzenienie wirusa, a teraz jedyne co mogą pokazać to jego zwłoki.

ocenił(a) serial na 6
siweq

To kolejne słowo przeciwko słowu. Wystawiasz Nilsa przed kamerę - on mówi - to ja zarażałem i wszyscy wierzą? Nie sądzę. Cenniejszy jest Prezydent, też posiada niezła wiedzę.

ocenił(a) serial na 1
Ardenedi

tak się składa że naziści nie "popchały" współczesną medycyną jak to zrobili japończycy w swoim obozie w Chinach. W stosunku do tego co tam się wyprawiało, to naziści byli o niebo "ludzcy" albo " mniej sadystyczni".

ocenił(a) serial na 1
speedy179

krytyk???
powąznie???
z której strony???

Tygrysica29

Taka współczesna, "zserializowana" wersja "Ostatniego brzegu".

ocenił(a) serial na 10
Tygrysica29

Popieram Tygrysice 29, którejś lipcowej nocy obejrzałem dwa pierwsze sezony non-stop, i nudy nie było. Kawał solidnej roboty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones