PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668608}

Ostatni okręt

The Last Ship
7,0 5 845
ocen
7,0 10 1 5845
Ostatni okręt
powrót do forum serialu Ostatni okręt

Seriale podobne

ocenił(a) serial na 10

Jakie znacie podobne seriale do The Last Ship ?
Chodzi mi szczególnie o to by akcja działa się albo na jakimś okręcie, albo pojeździe itd.
Mi osobiście The Last Ship się podoba, po prostu staram się nie zwracać uwagi na niektóre błędy :)

simulationsite

Jeśli lubisz sci-fi, to Battlestar Galactica - akcja się dzieje na statku kosmicznym, ludzkość została wybita i te sprawy :D

ocenił(a) serial na 10
jyyli

Oglądałem i bardzo mi się spodobał, jak i również Firefly.

simulationsite

Firefly jest prześwietny!^^
A może Ty znasz jakieś podobne seriale?

W sumie Stargate: Universe dzieje się tak naprawdę w całości na statku kosmicznym, ale raczej nie warto oglądać, chyba, że ktoś jest bardzo wyrozumiały dla twórców seriali.

ocenił(a) serial na 1
jyyli

SU, to fakt, nieporozumienie. Dobrze się zaczęło ale również szybko się skończyło. Natomiast polecam również dobre seriale, przynajmniej według mnie, tyle że nie w podobnych wydarzeniach:
- Dark Matter (s-f, no ten jednak dzieje się na staktu, tyle że kosmicznym)
- Almost Human
- Intelligence
- Wrogie niebo
- Defiance
- Fringe
Oprócz pierwszego, reszta nie jest tak jak pytałeś, okręty czy statki, ale godne polecenia i napewno się nei zanudzisz

rool72

Dark Matter jest dość lajtowym kinem familijnym. Niewielki budżet, mało dramaturgii. Obejrzeć można z braku laku.
Wrogie niebo zapowiadał się ciekawie. Z sezonu na sezon coraz gorzej i coraz bardziej absurdalnie. Jeśli ktoś zarzuca cokolwiek Last Ship, to uprzedzam, że Wrogie niebo będzie dużo, dużo gorsze.

ocenił(a) serial na 5
simulationsite

Arcydzieło ???
Na serio ???

simulationsite

tak samo jak jyyli polecam Battlestar Galactica, bardzo się w niego wciągnąłem :) ale przypomniał mi się jeszcze jeden serial z mojego dzieciństwa, a mianowicie SeaQuest :) ale to jest oldshool hehe ;)

dandi20

Oj tak, SeaQuest zdecydowanie oldschoolowy i szkoda że przerwany w środku 3 sezonu ;-). Podobnie jak prześwietny (jak na tamte czasy) i chyba nawet najdroższy (jak na tamte czasy) Space above and beyond, czyli Gwiezdna eskadra - zakończony po jednym sezonie uzyskał w krótkim czasie status kultowego. O ile dobrze pamiętam to emitowała go telewizja Fox i potem mocno żałowali, że tego nie pociągnęli.

Battlestar Galactica to już inna liga - jeden z najlepszych s-f w historii. 4 sezony zostały z góry zaplanowane i nakręcone zgodnie z założeniami. To jest król i chyba jeszcze długo nic go nie pobije.

chryssalid

Koniec 2019 i nadal nie ma nic lepszego od Battlestar Galactica.

El_Draque

The Expanse jest naprawdę niezły. Moim zdaniem najlepszy w ciągu ostatnich 5 lat.

chryssalid

Zgadzam sie, Expanse jest miodzio, tylko nie ta klasa co Battlestar moim skromnym zdaniem, chociaz ma swoje chwile. Byc moze dlatego, ze w Expanse pociagnieto duzo watkow w krotkim czasie. Bardzo duzy plus ze ma sensowne zakonczenie.

Space above and beyond to byl moj faworyt swego czasu, mysle, ze sporo z tego klimatu wyciagnieto wlasnie do Battlestar Galactica.

El_Draque

Przecież Expanse się nie skończyło jeszcze ;-)

chryssalid

Pozyjemy zobaczymy :)

simulationsite

Nie oglądałem ostatniego okrętu ale może podobny będzie Last Resort?

ocenił(a) serial na 8
simulationsite

Statek (2011)

ocenił(a) serial na 8
simulationsite

Jest jeszcze hiszpański serial El Barco. Motyw podobny - statek i nagle koniec świata, aczkolwiek ciężko przebrnąć przez wszystkie odcinki. Twórcy postanowili się skupić na wątkach miłosnych zamiast na samej katastrofie. Oglądałam tylko po to, żeby się podciągnąć z hiszpańskiego :D

simulationsite

Polecam ten film http://www.filmweb.pl/film/Wirus-1999-713

statek bez łączności i te sprawy ;) Zdecydowanie sf. Za dzieciak się jarałem :) no i gra ten pan co w kosogłosie ;)

simulationsite

ja znalazłam last ship bo probowałam znaleźćcoś podobnego do the 100, moze on ci podpasuje

simulationsite

polecam Last Resort
pozdr

ocenił(a) serial na 7
simulationsite

szczerze polecam Last Resort serial niestety niedoceniony i ma jeden skończony sezon, mi się bardzo podobał i też marynarka wojenna która musiała uciekać gdzieś na wyspę bo nie wystrzeliła pocisków nuklearnych i stała się wrogiem ojczyzny

simulationsite

Polecam Kwarantannę. Nie na statku, ale o śmiercionośnym wirusie. Bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones