PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143228}

Ostatni synowie ciemności

Yami No Matsuei
6,8 597
ocen
6,8 10 1 597
Ostatni synowie ciemności
powrót do forum serialu Ostatni synowie ciemności

Zabawna?

ocenił(a) serial na 10

Zabawna historia. Doprawdy.
Świetne anime, ma wszystko to, co powinno mieć dobre anime. Postacie są świetnie zarysowane, ich zachowanie zmienia się, widać ewolucję. Poza tym Tsuzuki jest niesamowity, Hisoka bardzo realny, a Muraki to wspaniały przykład szalonego, pałającego żądzą zemsty, człowieka.

Wszyscy czują miętę do Tsuzuki'ego. Czuję i ja XP

Drago_2

Haha ja też xD No bo świetny facet, co się dziwić ;p

Drago_2

To chyba ja jestem wyjątkiem bo bardziej wolę Tatsumiego xD

ocenił(a) serial na 10
crist333

Mogę śmiało powiedzieć, że skaczę z pomponami dla Muraki'ego i o dziwo, Watri'ego :D

ocenił(a) serial na 9
ILoveRock23

Dokładnie mam tak samo... moje serce przyśpieszało gdy na ekranie pojawiał się Muraki, a za każdym razem gdy widziałam Watariego uśmiech na twarz od razu wskakiwał :D

ocenił(a) serial na 10
susanstohelit

O widzę, koleżanka też fanką jest moich ulubionych bohaterów :).

ocenił(a) serial na 9
ILoveRock23

Zdecydowanie :D Dwie najbardziej pokręcone i tajemnicze postaci (no nie wliczając latającą maskę pijącą wino)

ocenił(a) serial na 10
susanstohelit

Hrabia :D haha jego stosunek do Tsuzukiego jest zabójczy :D. Też mile wspominasz odcinek z grą w pokera? :P

ocenił(a) serial na 9
ILoveRock23

Poker mył mega.. tylko wkurzyłam się na Hisoke.. jak można było im przeszkodzić!! NO JAK !!

ocenił(a) serial na 10
susanstohelit

Haha właśnie! :D Ja wiedziałam, że to było zbyt piękne, żeby trwało długo :). Cały rozdział o Queen Camelii był świetny :). W mandze jest to świetnie pokazane. A jeśli chciałabyś kiedyś zobaczyć podobne sceny to dorwij piąty tom mangi. Początek miażdży xD

ocenił(a) serial na 9
ILoveRock23

Dobra :D to teraz lecę na poszukiwania mangi ^^

ocenił(a) serial na 10
susanstohelit

Koniecznie :D ja mam dobrze, bo mam w bibliotece miejskiej

ocenił(a) serial na 9
ILoveRock23

Boże :O Gdzie ty mieszkasz ?? Ja też tam chcę !!

ocenił(a) serial na 10
susanstohelit

Haha :D sprawdź na fejsie to zobaczysz :D moja główna biblioteka miejska dysponuje tomami od 5 do 10, a gdzie reszta to nie wiem -.-" Sama mam tylko dwunasty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones