PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329477}

Ouran High School Host Club

Ouran Koukou Host Club
7,7 5 319
ocen
7,7 10 1 5319
Ouran High School Host Club
powrót do forum serialu Ouran High School Host Club

Po obejrzeniu zakończenia mam poczucie straconego czasu. ._. Dlaczego ŻADEN wątek nie doczekał
się wyjaśnienia? O_o

ocenił(a) serial na 9
Blaxi

Bo anime to jedynie promocja mangi :C
Polecam przeczytać pierwowzór. Zakończenie anime zostało po części wymyślone, w dodatku jakby zostawiało furtkę na ewentualny drugi sezon, zaś ostatnie tomy mangi definitywnie zamykają historię Ourana. W ekranizacji pominięto połowę fabuły (wydaje mi się, że anime zawiera w sobie urywki z pierwszych 8-10 tomów, a powstało 18), plus niektóre wątki poprzekręcano.

Suxi

Właśnie po tym beznadziejnym zakończeniu postanowiłam, że będę czytać mangę. Mam już przeczytane 6 tomów. ;P Fajne jest, trochę lepsze niż anime, ale nie podoba mi się kreska w niej. Wydaję mi się, że postacie mają trochę za małe głowy.

ocenił(a) serial na 9
Blaxi

Ja akurat zaczęłam przygodę z Ouranem od mangi i mnie drażniły za duże głowy w anime xD Chyba kwestia przyzwyczajenia;D Choć na niektórych stronach, zdaje się szczególnie w one shotach załączanych od któregoś tomu, faktycznie - można się "przerazić" D:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones