PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329477}

Ouran High School Host Club

Ouran Koukou Host Club
7,7 5 319
ocen
7,7 10 1 5319
Ouran High School Host Club
powrót do forum serialu Ouran High School Host Club

ulubiony host .

ocenił(a) serial na 10

Oczarowana tym anime, postanowiłam zrobić małą hmm.. "ankietkę". xD Jaki jest wasz ulubiony host i dlaczego?
Mi najbardziej przypadł do gustu Tamaki,zazwyczaj u głównych bohaterów ich głupota mnie żenowała, natomiast u Tamakiego jest zupełnie inaczej xD
Jest niesamowicie przystojny, ma świetny głos, romantyczny, zabawny, odrobinę zidiociały, troskliwy itd. itp. nasz książę z bajki. xD i jak go nie uwielbiać? xD idealny okaz na męża. xD
Druga postać, która przypadła mi do gustu to Hikaru, który wraz ze swoim bratem bliźniakiem tworzy zabójczy duet szatanów xD nic tylko schrupać xD a jakie są wasze typy? xD

Olexia

Tatuś i mamusia czyli Tamaki i Kyouya. ^___^

Olexia

moje top 3:
1. Kyoya
2. Kaoru
3. Tamaki
Kyoya - udaje takiego wrednego, ale w głębi duszy jest dobry, czego dowodzi jego przyjaźń z Tamakim ^^ Kaoru - może w anime tak tego nie widać, ale Kaoru bardzo troszczy się o brata, który czasem tego nawet nie zauważa (ach ten Hikaru). Tama-chan - chyba wszyscy wiedzą dlaczego ^^. Na dalszych pozycjach plasują się kolejno Mori, Hikaru i Honey. Haruhi zdyskwalifikowana ze względów oczywistych.

ocenił(a) serial na 10
piyoko

och tak Kyoya jest świtny xD
Aż ciężko się było zdecydować, którego adoruję najbardziej, wszyscy są swietni xD

Olexia

Próbowałam się zastanowić nad tym pytaniem... ale nie umiem ;P
WSZYSCY bez wyjątku są cuuudni :)

ocenił(a) serial na 10
raven89

Dokładnie- wszyscy są cudni ~_~
Chociaż jeśli miałabym koniecznie wytypować moich faworytów to byliby to zdecydowanie Kyoya(ach, nie ma to jak przystojny intelektualista) i Mori(chciałabym wpaść w jego ramiona) - jak ich widzę na ekranie czuję ten żar(TO JEST MOE!!!).

Olexia

kyoya ;) przystojny, inteligentny, z pozoru zimny drań, a tak naprawdę mrrr...

ocenił(a) serial na 8
Olexia

Ulubiony host, tia? No to chyba będzie Tamaki - z powodów wspomnianych już wyżej. Ale i tak moim najulubieńszym bohaterem z tego anime jest Umehito Nekozawa - zUy i mhr00chny... ^^"

ocenił(a) serial na 10
Gilraina

Nekozawa wymiata xD uwielbiam jego akcje z kukiełką i światłem :D
Zuuuuuuuo ^^

Olexia

1. Tamaki
2. Kaoru
3. Mori
Czemu nikt nie wspomniał o cichym i poczciwym Mori?? ;]

ocenił(a) serial na 9
freddy90

Tamaki! :3 :3 :3 Jego napady choroby sierocej mnie powalają, kiedy siada w kącie i się zamyka w sobie, ech. ;3

Olexia

No to miałam problem - Najbardziej do gustu przypadła mi dwójka hostów i obydwu polubiłam tak samo ;3
A są to Kyouya i Hikaru ^^
Pierwszy taki cichy, z pozoru oziębły i egoistyczny, a drugi znów szalony, nieokrzesany i porywczy...
Cudo po prostu ;3

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Hikaruuuuu *_* Jest po prostu genialny :P Po pierwsze przystojny :P A po drugie taki zakręcony i zwariowany... Po odcinku kiedy poszedł na randkę z Haruhi polubiłam go jeszcze bardziej :) Jest boski <3

ocenił(a) serial na 9
Basia_20

Hmmm... (w kolejności od najbardziej lubianego)
1.Tamaki bo jest boski i słodki. Po prostu chłopak do schrupania. Mam słabość do blondynów.
2.Bliźniacy bo uwielbiam te ich scenki z ich "zakazaną braterską miłością"
3.Otori bo mam słabość do tego jego poprawiania okularów (podobnie robi Uryu Ishida z Blecha'a). A poza tym mam słabość do intelektualistów.
4.Haninozuka bo jest taaaaki słodziutki a ten jego króliczek. Achhh...
5.Morizuka jest ostatni bo jest taki dziwny, średnio go lubię.
No a oczywiście Haruhi się nie zalicza do listy xD.

użytkownik usunięty
Olexia

1. Takashi, bliźniacy :***
2. Honey :***

Ich najbardziej lubię ^^

Olexia

Ja po prostu uwielbiam Honey-kun, a zwłaszcza za to jak rzucał Kumą-chan w ocinku o zepsutym ząbku(nie pamiętam który to) :D :D

ocenił(a) serial na 9
Olexia

1. Tamaki
2. Hikaru i Kaoru
3. Honey



Martus_2

Wszystkich kocham na równi, ale po kolei:
1. tamaki - za chorobę sierocą.
2. kyoya - za szczerość do bólu
3. Honeya - bo jest taki sweeet xP
4. kotaru - taki mały diabełek
5. hitaru - za chorobę sierocą
6. mori - za belenofobię xP

ocenił(a) serial na 10
Rox15

1. bliźniaków (zwłaszcza Hikaru ;)) - za ich temperamencik ;D
2. Tamaki jest uroczy po prostu :) - choć czasami jego głupota potrafi zwalić z nóg ;p
3. Kyouya - za jego wyrachowanie i pozornie chłodne traktoawanie otoczenia

ocenił(a) serial na 10
Wera_2

Ja szczerze powiem,że uwielbiam ich wszystkich i nie wiem kogo bardziej xD Oni wszyscy są super xD Ale chyba przodują bliźniaki... xD W szczególności Hiharu... :D Kyouya też jest fajny... Nie no trudno... Moja odpowiedź brzmi wszyscy i konie i kropka xD Nie umiem się zdecydować...

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Kaoru jest zdecydowanie lepszy od Hikaru. Niby tacy sami a jednak inni :) Ten boski wygląd i przede wszystkim dusza diabła ohhh <3 Kocham to anime <3

Olexia

Tamaki - urocza świetna postać, i te jego doły jak kuca sobie w kącie, boskie :)
no i bliźniacy są świetni Hikaru Kaoru, uwielbiam ich za całokształt. ;)

blumarine

oczywiście że Tamaki:] według mnie najlepsza postać:)

ocenił(a) serial na 10
iMeshQa

1.Tamaki(moja słabość do blondynów(to po pierwsze), po drugie uroczy, szarmancki wobec kobiet, jak książe z bajki, pięknie gra na fortepianie i do tego nie można się przy nim nudzić)
2.Kyouya(przystojniak, inteligentny i ma głowę do interesów xD)
3.Mori(przystojniak, tajemniczy, silny, czego chcieć więcej?)

ocenił(a) serial na 10
kathi

1. Tamaki("książe z bajki" w dodatku blondyn, a blondyni mnie kręcą :D szarmancki, uroczy i opiekuńczy. W dodatku taki żałosny, bo wszyscy go gaszą. Kawaii :D)
2. Kyouya(poważny, tajemniczy. Skrywa się za grubą skorupą... Przy okazji to "okularnik" z czarnymi włosami= Yuzuki przepadła xD)
3. Hikaru(Kaoru już nie był taki fajny, choć było mi go trochę żal. Dlaczego Hikaru? Jest taki głupiutki, zabawny i wredny zarazem xD)
4. Mori(ach, to prawdziwy facet xD silny, opiekuńczy i tak naprawdę wrażliwy. Ale ma Honey-senpai:D)

ocenił(a) serial na 7
Olexia

Tamaki(chyba na razie tu wygrywa) za to co wszyscy wymienili, plus to jak się fajnie troszczy o haruhi, i że czasem jest takim totalnym idiotą;)oglądając pierwsze odcinki myślałam że moim ulubieńcem będzie Mori, jak w końcu zrobią o nim jakiś odcinek i coś o nim będzie więcej powiedziane, no ale nie było niestety. więc pierwszy jest Tamaki ;)

ocenił(a) serial na 10
Olexia

1. Tamaki
2. Hikaru i Kaoru
3. Honey

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Rozumiem cie ja tez jestem oczarowana tym anime, postanowiam kupic nawet dvd genialne i pomyslec ze sa to tworcy full metal panica.
Tamaki jest swietna postacia szczegolnie dlatego poniewaz mam slabosc do blondynow. Blizniacy wymiataja szczegolnie w niektorych scenach. A Honey jest taki sweet and cute...

syauri

1. Tamaki ! bożee, piękny, męski i taki czarujący ! : D
2. Honeyy , taki słodziak ! niesamowity <3
3. Kaoru i Hikaru , przezabawni no i poprostu mają coś w sobie XD

Olexia

Z kumpelą mamy naszą The Best Trójcę xDD
Moja kolejność: xDD
1. Hikaru - za tę jego szczerość do bólu, za to że w pewnym sensie jest głupkiem, za to że nie wie co to miłość, za całokształt jego zachowania, za jego humor, za jego dziwne i zwariowane pomysły, za to że gdy oglądam odcinek 16, czy 20 łzy lecą mi ciurkiem, za to że jest według mnie idealny, choć wady ma, za to... a resztę już pozostawię dla siebie ;].
2. Tamaki - bo potrafi rozbawić mnie do łez i także do łez zasmucić, bo jego "chomikowe" oczy hipnotyzują, bo jest taki szarmancki, bo gra na fortepianie, bo miał trudne dzieciństwo, bo gdy na niego patrzę to mam ochotę go przytulić i po prostu go pocieszać.
3. Kaoru - bo jest niezwykły, jest mądrzejszy od Hikaru i zawsze mu pomaga, szczęście brata jest dla niego najważniejsze, bo jest po prostu wymarzonym najlepszym przyjacielem.
Kocham ich wszystkich, w dziwny i niewytłumaczalny sposób, nie wiem dlaczego, po prostu... kocham.

Jest to zdecydowanie najlepsze anime jakie w życiu widziałam, mam nadzieję na drugi sezon i nie mogę doczekać się już września.

ocenił(a) serial na 9
MyWorld

1.Tatuś za siedzenie w kącie i jego wyobraźnię ^^. ;33
2.Kaoru za całokształt + mądrość i opiekuńczość
3.Hikaru za całokształt
4.Mori za jego małomówność, miłość do Honeya ;3
5.Honey, zjadłabym go. ;*** kochany ;D
6.Mamusia za ... w sumie nie wiem za co, ale i tak jest świetny. ;D



wkrec_zarowke

Hikaru i Kaoru ;P

ocenił(a) serial na 9
Olexia

ech....trudne pytanie, ale wybieram bliżniaków Hitachin:)
za ich temperament, wrodzoną złośliwość, rude włosy(mam hopla jeżeli chodzi o rudzielców:p ), a przede wszystkim głosy.
Głosy to po prostu mają boskie, a zwłaszcza Hikaru....
no to, pozdrawiam^^

ocenił(a) serial na 9
Olexia

TAMA-CHAN!!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam go!
Jestem anty TamakixHaruhi. Jestem za TamakixJa.

ocenił(a) serial na 10
Olexia

że się bardzo wyróżnię, najbardziej lubię Tamakiego. Zauroczył mnie swoimi wahaniami nastroju i tym, ze potrafi czasem powiedzieć/zrobić coś mądrego.. w końcu on ich "połączył".

ocenił(a) serial na 10
mrsleo

Wszyscy są świetnie, ale number one dla mnie to Tamaki ;*

Aya_san

Tamaki-sama! Tatuś rządzi ^ ^. Nie dość, że przystojny to jeszcze świetny głos (ale w niektórych scenach kojarzy mi się z Shotaro z Skip Beat, co jest lekko irytujące) no i jego teksty zawsze są najlepsze xD. Albo siedzenie w kącie i mina na szczeniaka xD. To może trochę nie na temat, ale na drugim miejscu jest u mnie Nekozawa. Jak można nie lubić zabójczo przystojnego człowieka mroku? ^ ^

ocenił(a) serial na 10
Fredkaa

Dokładnie! Nekozawa-senpai jest BOSKI. Te jego teksty, wygląd, sposób bycia... i jeszcze Belzenefa. Ach, wspaniały duet ^^
Tamaki-sama ma głos Shoutarou ze Skip Beat. Mnie osobiście to nie przeszkadzało, kocham wszystkie role Miyano Mamoru, jest świetny:)
Mina Tamakiego-szczeniaka: Bezcenna!

Olexia

Ja mam dylemat między mamusią, a Mori :)

Kyouya jest inteligentny, przebiegły i wykalkulowany na profity, ma jednak słabsze strony- opiekuje się tatusiem i resztą dziatwy :) I te sceny, gdy poprawia okulary, bądź jak półnagi i mokry dominuje nad Haruchi- MIODNIE :)

Natomiast Mori- najbardziej męski i te jego pomrukiwanie :) Małomówność mnie urzeka :) (robię drzewo z jakiegoś powodu). NAJBARDZIEJ orzeźwiający :)

A sam Tamaki- śliczne oczy, ale nie kręci mnie jego dziecinność, gdy robi domek dla chomika :)

ocenił(a) serial na 10
Jeffrey_Goines

W końcu ktoś z odmiennym zdaniem xD
Zgadzam się w zupełności jeśli chodzi o Kyouyę. Ta jego władcza strona jest boska *___*
Mori ze swoim "a". Nie mogę z tego, teraz zawsze jak ktoś odpowie mi takim mrukliwym "aa", to wybucham śmiechem :D
Tamaki jest słodki, to takie niekochane dziecko xD gusta gustami :)

Yuzuki

hehhe, no ja często mam odmienne zdanie :)
BTW: Gdzieś to już pisałam, ale się powtórzę. Gdyby Nekozawa spotkał Sunako (Perfect Girl Evolution), to byłaby to miłość od pierwszego wejrzenia :) I to teamu mogli by wziąźć Undertakera :)

Gdy tak patrzę na Kyouye, to przypomina mi Sebastiana Michalisa :) Zawsze opanowany, zawsze o krok do przodu i ta władza! Nie ma nic tak sexownego jak władza :)

ocenił(a) serial na 10
Jeffrey_Goines

Oj tak, Nekozawa+Sunako by wyszła niezła para! I racja, Kyouya trochę do Sebka jest pododbny, ale S. ma w sobie więcej seksu, mrrauuuu

Yuzuki

A tego to nawet nie podważam, bo Seba jest mega sexi damn bicth :)

ocenił(a) serial na 10
Jeffrey_Goines

...i ten moment, gdy był zakuty w te kajdany... *mdleje*

Yuzuki

hehehe, gdybym miała go na wyłączność i mogła wydawac mu polecenia, to wiem co to by bylo za życzenie :):):)

ocenił(a) serial na 10
Jeffrey_Goines

Wszyscy możemy się domyślić, co to by było za życzenie. I podejrzewam, że moje wiele by się nie różniło xD

Yuzuki

heheh, ależ my jesteśmy okropne :)

w sumie mógłby we mnie rzucać sztućcami, a ja i tak byłabym zadowolona :)

ocenił(a) serial na 10
Jeffrey_Goines

Total agree :D ach, przypomniało mi się, jak śpiewał... "London Brige is falling down", niosąc Ciela na rękach *__* swoją drogą, zdążyłam przesłuchać już jego charakterowej(nie wiem jak ją nazwać ;P) piosenki ze 100 razy chyba xDD

użytkownik usunięty
Olexia

Ja właśnie skończyłam Hostów oglądać i się w nich zakochałam *_* Stwierdzam, że nie mam ulubionego Hosta, bo kocham ich syskich :D
- Tamaki - za jego wyobrażenia o randkach :D:D
- Kyoya - za poprawianie okularów i w jednym odc jak go rano obudzili ^^
- Hikaru i Karou - jak ich nie kochać za spektakle o braterskiej miłości xD
- Honey - mimo iż to sempai - to kocham dzieci :D
- Mori - za jego 'wygadaną' buśke :D:D

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Moi ulubieni to bliźniacy Hikaru i Kaoru
Kocham ich za wszystko xD
(A pozatym Hikaru ma głos Lavi'ego z D.Gray-man ; * ;DD)

ocenił(a) serial na 10
Acilut

uwielbiam Tamakiego *_*
jego nieporadność, niekiedy downowatość, ale wielkie serce i naiwna wiara we wszystko rozbroiły mnie totalnie :D
Tamaki rules :]

Chociaż (oprócz bliźniaków, oczywiście) Kyoya też jest niesamowicie barwną postacią :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones