PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329477}

Ouran High School Host Club

Ouran Koukou Host Club
7,7 5 319
ocen
7,7 10 1 5319
Ouran High School Host Club
powrót do forum serialu Ouran High School Host Club

ulubiony host .

ocenił(a) serial na 10

Oczarowana tym anime, postanowiłam zrobić małą hmm.. "ankietkę". xD Jaki jest wasz ulubiony host i dlaczego?
Mi najbardziej przypadł do gustu Tamaki,zazwyczaj u głównych bohaterów ich głupota mnie żenowała, natomiast u Tamakiego jest zupełnie inaczej xD
Jest niesamowicie przystojny, ma świetny głos, romantyczny, zabawny, odrobinę zidiociały, troskliwy itd. itp. nasz książę z bajki. xD i jak go nie uwielbiać? xD idealny okaz na męża. xD
Druga postać, która przypadła mi do gustu to Hikaru, który wraz ze swoim bratem bliźniakiem tworzy zabójczy duet szatanów xD nic tylko schrupać xD a jakie są wasze typy? xD

ocenił(a) serial na 10
pushifati

Dużo osób mówiło to przede mną, ale... Tak ciężko jest zdecydować!
Tamaki jest kawaii! Jak siedzi w kącie załamany... I sadzi grzyby w składziku Haruhi! ^^
Z drugiej strony bliźniacy ze swoją braterską miłością też są świetni!
Nie wiem, którego wolę bardziej, ale chyba stawiałabym na Hikaru - taki buntownik z niego! ;>
Honey i Mori jakoś mnie nie pociągają. Jeden słodki, drugi mrukowaty.
Kyouya też jest cudowny! Taki porażająco przystojny inteligent... *MOE!*

Hmmm...
Na pierwszym miejscu byłby Tamaki z Hikaru.
Na drugim Kaouru z Kyouya.
Na trzecim byłby Mori (za ten pomysł z lękiem przed ostrymi przedmiotami... jakąś fobią! xd).
Troszkę niżej Honey. Chociaż te jego słodkie minki...

ocenił(a) serial na 5
Vithica

Ouran - anime, w którym rzeczą normalną jest wystawienie 10/10 za postaci.
Wszyscy członkowie klubu... tfu wszyscy bohaterowie, łącznie z pobocznymi mają w sobie magie i łatwo zyskują naszą sympatię, co sprawia, że wybór ulubionej postaci jest wielce trudną sprawą.

Co do ulubionego hosta nie mam wątpliwości - bracia Hitachiin (jak dla mnie za trudno ich rozdzielić na pojedyncze jednostki ;D). Nie pytajcie mnie proszę o resztę, bo nie jestem w stanie ich posegregować.

ocenił(a) serial na 10
ZupkaChinska

Wszyscy są wspaniali ;P Najbardziej lubię Tamakiego - ma ,,to" coś. Chce go na wyłączność xD Potem Kyoya ,,Zły Lord Ciemnośći" :D , albo ,,Szara eminencja" - to mnie rozwaliło. Następnie Kaoru, potem Hikaru - za wątki psychologiczne i nieprzewidywalność z ich strony. Chciałabym się uczyć w Ouran ^^

ocenił(a) serial na 6
Valiori

Wszyscy są the best :)
Kocham Tamakiego ! Zaraz po nim są bliźniacy ;]
Następnie Kyouya, Mori-senpai i Honey-senpai na równi <333

ocenił(a) serial na 9
arisa_

Tatuś za hodowanie grzybków i robienie domku dla chomika. :>
Ale wszystkie postaci, nie tylko z klubu Host, są po prostu idealne. Nie da się ich nie polubić... Lobeliaaa~ :D

pushifati

wszyscy mieli coś w sobie ale najbardziej przypadł mi do gustu Tamaki i Kyoya:* dwa zupełne przeciwieństwa(: bliźniacy również byli super ich miny i teksty rozbrajały to anime było słittaśne i praktycznie non stop miałam gwiazdki w oczach od śmiechu jedno z lepszych jakie oglądam

ocenił(a) serial na 7
pushifati

1. zdecydowanie bliźniaki, za te ich podpuszczanie ludzi
2. Kyoya - ciekawą ma osobowość ; )
3. Mori - tajemniczy opiekun^^

ocenił(a) serial na 9
Olexia

mój nr jeden to:
Kyouya Ootori
on jest po protu boski [moj ideal ;p]
mądry, przystojny opanowany i w ogóle naj.
książę byłby najlepszy gdyby nie był największym idiotą ze wszystkich hostów :) strasznie mnie kusi tymi swoimi fiołkowymi oczami i spontanicznym zachowaniem :D

Olexia

Ja najbardziej lubię bliżniaki Hikaru i Kaoru takie złośliwe djabliki...... lubię takich :) i bardzo lubię też tego małego słodziaka Honey mmmm..... KAWAII !!

SleepingSun

jak dla mnie to:
1.Mori-za milość do Honey'a i to że przeżył gdy mu powiedzieli, że jego twarz można porównać z pyskiem psa strzegącego wrót piekieł^^
2.Neko-zjawa:D- za to, że dla siostry oparł się złowrogiemu promieniowi^^
3.Tamaki-za emowanie i plantację grzybów^^
ale i tak uwielbiam ich wszystkich... np. taką Renge...

ocenił(a) serial na 10
Olexia

To moje top :
1. Tamaki - uwielbiam go ^^
2. Hikaru
3. Honey
4. Kaoru
5. Mori
6. Kyouya

ocenił(a) serial na 8
Olexia

Bardzo trudny wybór. Na początku od razu wybrałabym bliźniaków, zresztą do tej pory tak jest, z resztą hostów miałam jednak problem. Jednak jeśli mam stworzyć swoją listę, to :
1.Kaoru
2. Hikaru
3. Honey
4. Mori , Kyouya, Tamaki
Nie potrafię kogoś ustawić na ostatnim miejscu.

ocenił(a) serial na 10
Olexia

1. Kyouya
2. Kaoru
3. Tamaki
Potem: Mori, Hikaru, Honey

Kyouya jest cudowny! Przystojny okularnik, który stara się wychodzić na wielkiego egoistę (no, w małym stopniu nim jest) ale tak naprawdę niezły z niego przyjaciel. Poza tym, zawsze sprowadza Tamakiego na ziemię :D
Kaoru - jako jeden z braci Hitachiin jest bardzo zabawny, ale w przeciwieństwie do Hikaru potrafi nad sobą panować, jest mniej emocjonalny. No i w relacjach "zakazanej miłości" jest uke, a to jest akurat kawaii ;)
Tamaki - no co tu dużo mówić, mrook i emowanie po prostu, polubiłam go zwłaszcza po przeczytaniu mangi

ocenił(a) serial na 10
Vithica

Widać, że po czasie moje poglądy się zmieniły. :P

ocenił(a) serial na 10
Vithica

Ja uwielbiam Hikaru, Koaru i Moriego...
Ale Honey-kun też jest momentami uroczy ^^
Jednak i tak najbardziej podobają mi się bliźniacy,a te ich "kazirodne" sceny były takie... ach! Mori, to od momentu z Honey-kunem, z tym poszukiwaniem i takie tam...
A Honey, to Honey, kochany i tyle :3

PS.: Czy w mandze nie jest napisane że to tak naprawdę Hikaru jest uke? Bo tam było coś że "jako bardziej zaawansowany emocjonalnie, Koaru odgrywa rolę seme, chociaż jego zachowanie świadczy inaczej...

ocenił(a) serial na 10
Villeiviant

1. Kyouya
2, Mori - szkoda, że jego postać nie została bardziej rozwinięta,. Po tym jak wspierał bliźniaków, jak ratował Haruni i po tym jak go kochały zwierzaki można wnioskować, że to bardzo dobry chłopak :D
3. Koaru
=)

ocenił(a) serial na 9
Olexia

1. Mori - Bo takiego bym chciała. Milczy, znosi paplanie i zbyt słodkim towarzyszem, nosiłby mnie na barana... ideał.
2. Tamaki - No jak nie kochać króla? <3
3. Haruhi - Plebejska królowa xD Uwielbiam ją

użytkownik usunięty
Olexia

Kyoya - jest moim ukochanym misiem ; * mamy podobne charaktery heheh :D i przynajmniej nikogo nie miał w odcinkach wiec zazdrosna nie byłam xD nie jest tępakiem hehe :D

użytkownik usunięty
Olexia

Bliźniacy i Honey wymiatają^^

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Ja kocham bliźniaków i te ich kazirodzkie scenki! ;D

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Tamaki jest the best! ^^
Uwielbiam go za głos (Mamoru Miyano <3 ), "emowanie" i za to, że jest taki szarmancki :)

ocenił(a) serial na 8
Olexia

Mamusia z tatusiem rządzą! ale nie potrafię się zdecydować, którego wolę bradziej.
Tamaki jest jak książę z bajki, zgadzam się, i w dodatku ta jego choroba sieroca, i jego wyobrażenia randkowe! No i mam słabość do blondynów. mhrr
A Kyouya - przystojny, piekielnie inteligentny, chłodny i taki dobry, mimo, że udaje egoistę, tajemniczy "zły lord ciemności". No prawie taki bad boy. Oj, no i remis :D

cheroine

Zdecydowanie bliźniacy Hitachiin ;) Z taką drobną przewagą Hikaru za ten jego charakterek ;D Chociaż te "dyniowe dywagacje" Kaouru były bardzo kawaii ;]

Karen_O

Oczywiście mój ranking to.:
1.Tamaki -wymiata jest prze kochany i cudowny chociaż za blondynami nie przepadam w realu to ten jest BOSKI.Kocham Go i ubóstwiam jego sceny i jego teksty oraz oczy szczeniaka haha.;)
2.Kyouya- on też boski czarny i zły ah i ta powaga i jest w środku mądry i dobry.
3.Honey -Haha wy wiecie dlaczego ,bo jest słodziakiem i te jego oczy hah słodziak na MAKSA.xD
4.Nekozava (chyba tak).-On też Boski haaha on pod tymi ubraniami jest bardzo ładny chociaż w tych czarnych ubraniach zajebiście wygląda taka zła pozytywna postać .A jego kukła kotek Beleznef czy jak mu to tam tez dobre jak straszy Tamaki'ego.;)

Wszystcy z tych wymienionych są MEGA zajebiści.;***.

ocenił(a) serial na 9
Olexia

Kocham to anime tylko szczerze żałuję że manga wychodzi w Polsce z takim opóźnieniem aż szkoda mi sił by się porządnie zirytować. Z przyjemnością powracam do Anime choć często różni się nieco od mangi. Zdecydowanie moim faworytem odnośnie postaci jest Kyoya. Uwielbiam tego mrocznego drania-inteligenta.

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Tamaki Tamaki Tamaki ♥ za wszystko, za wygląd idealny, głos, charakter, chorobę sierocą, jego optymizm pod każdym względem, pomysłowość. Wszystko, nic bym mu nie ujęła. ^_________^
Za czasów oglądania które były prawie półtora roku temu równie kochałam bliźniaków, i nie mogłam się zdecydować kogo wolę bardziej :C Było to dawno i mi już przeszło, aczkolwiek nigdy nie zapomnę jaką miłością darzyłam te postacie i serie <333333

ocenił(a) serial na 10
DrugDoll

Ja mam nie lada dylemat :) Jak oglądałam anime to zawsze uśmiech na twarzy i rumieńce oczarowania wywoływał u mnie Tamaki, ALE gdybym miała sobie dokładnie przekalkulować charakter każdego z hostów to moim wymarzonym mężczyzną byłby prawdopodobnie Mori - senpai. Nie dość, że świetnie walczy to na dodatek jest wysoki, cichy i przeuroczo zamartwia się o Mitsukuna ^^ Nie jestem się jednak w stanie zdecydować na konkretnego faceta...

Olexia

Pierwsze anime jakie widziałam i chyba każdemu polecam na rozpoczęcie przygody z tego typu serialami :) Moi ulubieńcy to oczywiście Hikaru i Kaoru :) Niby zamknięci w swoim własnym świecie, ale otworzyli go przed widzami no i to jest wspaniała kraina xdd

Olexia

mori <3 i hikaru, jest super :D

Olexia

Hmm, nie mam dylematu :]
N°1 Kyouya- opanowany, pewny siebie, po prostu sexy
N°2 Mori- małomówny, silny i męski jak o nie uwielbiać ;)
N°3 Hikaru & Kaoru,

użytkownik usunięty
Olexia

Mori - przystojny, spokojny, silny, tajemniczy....mmm...
Hikaru też obleci;)

ocenił(a) serial na 10
Olexia

Wygląda to mniej więcej tak (^w^):
1. Bliźniacy, a jeśli chodzi który z nich najbardziej -Hikari, jak dla mnie to jego zachowanie jest słodkie.
2. Honey. Nie oprę się temu urokowi, jestem o tyle dziwna, że ekscytuję się tak samo kiedy widzę coś/kogoś słodkiego, jak i poćwiartowane ciało. Ale nic na to nie poradzę, że ledwo ocierałam łzy, kiedy Honeyowi zabroniono jeść słodycze. (^_^)

Olexia

Tamaki i Kyouya zdecydowanie.
Jak ktoś wyżej napisał - tatuś i mamusia. ;)

ocenił(a) serial na 7
Olexia

Kyoya, uwielbiam go za imię, głos i lekko "diaboliczny" charakter ;) Kocham też naszego nie do końca zrównoważonego Tamakiego, bliźniaki też są genialni. xD

Olexia

Zdecydowanie Kaoru i Hikaru. Osobno są świetni, fajnie, że się różnią. A razem tworzą tak zgrany duet, że nie ma przebacz - musisz ich pokochać. c: Te ich złowieszcze uśmieszki są powalające, a braterska miłość - brak słów. Aż chciałoby się ich mieć dla siebie. (; Urocze było to, jak spali w jednym łóżku w swoim domu. Słodziaki. ^3^
W sumie mamusia Tamaki zasługuje na równe uznanie. Jego siedzenie w koncie, wyobraźnia, pomysły, rozpacz i w ogóle. ^^

ocenił(a) serial na 9
Olexia

Tamaki, bliźniacy i Honey. :3

Olexia

1. Kaoru
2. Mori
3. Tamaki

Olexia

Kyouya. Sensowny, inteligentny, odpowiedzialny. Gdyby nie on, Host Club nie przetrwałby ani miesiąca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones